Zona/Rruga : Rruga 29 Nentori

Akses Tirana, nj nga projektet e reja me hapsir multifunksionale n hyrje t Tirans. Pozicionohet strategjikisht prgjat aksit kryesore t lvizjes Tiran-Durres, gj q bn t mundur lidhjen direkt me qendren e kryeqytetit dhe me zonat e qytetet jasht saj. Pozicion shum i favorshem pr akses t leht n gjitha drejtimet dhe kontaktin e par nga vizitort apo kalimtart. Ndodhet 3 km nga qendra, 2 km nga Zogu i zi, 500 m larg nnkalimit t Laprakes, 500 m larg mbikalimit t Casa Italia dhe vetem 14 km nga Aeroporti Nene Tereza.

Pozicioni i Akses Tirana favorizon komunitetin e saj me akses t drejtprdrejt ndaj sherbimeve t tilla si: shkolla, universitete, qendra spitalore, qendra tregtare, transport urban dhe t gjitha kto me nj rreze prej 1 km. Brenda ksaj rrezeje n afrsi me kompleksin ndodhen 5 objekte arsimore si: shkolla 9 vjecare, te mesme, kolegje dhe universitete si dhe objekte nder me te njohura te sherbimit shndetsor si: Spitali Hygeia, Ushtaraku (Spitali Universitar i Traumes) dhe qendra te tjera shndetsore.Akses Tirana ofron akses t drejtprdrejt dhe vizibilitet maksimal n rrug kryesore, 15 minuta nga qendra e kryeqytetit, punime shum cilsore, fasade e ventiluar nga teknologjia m e fundit, zona rekreative, hapesira t gjelberta, facilitete dhe sherbime te garantuara brenda kompleksit, siguri e larte dhe komoditet, administrim dhe mirembajtje, parkim te garantuar.


Apartament 1+1 ne shitje.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun:
https://www.inf-93.com/apartament/ne...gen-29-nentori


Cel. : *+355696054036‬

WhatsApp