Zona/Rruga: Kepi i Rodonit

Rezidenca ėshtė njė eko-resort luksoze private, gjermane e para e kėtij lloji nė tregun Shqiptar me vendodhje unike, vetėm 150 m nga deti Adriatik, njė nga vendet mė tė paprekura dhe mė tė qeta tė kėsaj zone. Ėshtė e rrethuar nga natyra e paprekur e gjelbėruar dhe me njė klime qe ofron 300 dite me diell, dhe me njė pamje madheshtore tė detit dhe tė Kepit te Rodonit. Vendodhja e kompleksit ėshtė ideale pėr tė jetuar shendetshėm, nė privatesi, nė gjelberim dhe ajer tė paster, pranė freskise se detit, vetėm 38 KM nga Tirana dhe 40 KM nga aeroporti Nėnė Tereza.

Rezidenca ka cilėsi tė lartė ndėrtimi, arkitekturė moderne luksoze, fasada panoramike me pamje madhėshtore tė detit Adriatik dhe Kepit tė Rodonit. Do tė ofrojė sherbime tė ndryshme si: siguri dhe mirėmbajtje 24 orė, privatėsi, supermarket, qender shendetėsore, bar/kafe, restorant, pishinė tė pėrbashket tė hapur me ujė deti, plazh privat, fitness/palestėr, ambient rekreativ pėr fėmijet, SPA, kopesht tė gjelbėruar, fushe tenisi dhe volejbolli, sherbim transporti tė dedikuar, impiant biologjik i trajtimit tė ujrave tė zeza, sherbim dhe mirėmbajtje profesionale menaxhuar nga kompania gjermane investitore, mirėmbajtje e plazhit dhe molit privat, mirėmbajtje e tė gjitha zonave tė pėrbashketa – rrugėt, ndricimi i peisazhit, komunitet i pėrzgjedhur etj.

Rezidenca ofron:


 • Hotel me 30 dhoma gjumi, i cili ka recepsion, Bar/bistro, qender eventesh/konferenca, qender fitnessi, SPA, pishinė tė jashtme, pishinė pėr fėmijė dhe parking nėntokėsor.
 • 14 apartamente pėr stafin e sherbimeve
 • 30 vila individuale me pishinė individuale
 • 63 apartamente dhe dublekse
 • Godina A do tė ketė parkim nėntokėsor, pishinė tė jashtme, pishine tė brendshme, bar/restorant, SPA dhe recepsion.
 • Godina B dhe C do tė kenė pishinė tė pėrbashkėt.

Do tė ketė apartamente me pamje nga deti dhe apartamente me pamje nga kodrat.


 • Apartamentet 1+1 janė tė tipologjive tė ndryshme me sipėrfaqe nga 52 m2 - 95.05 m2 tė cilat fillojne me cmimin nga 131,800 Euro- 233,000 Euro
 • Apartamentet 2+1 tė tipologjive tė ndryshme me sipėrfaqe nga 97-117.66 m2 tė cilat fillojnė me cmimin nga 205,000 Euro – 288,000 Euro
 • Apartamentet 3+1 tė tipologjise penthouse me sipėrfaqe nga 143-177 m2 tė cilat fillojne me cmimin nga 415,000 Euro – 514,000 Euro
 • Apartamentet 3+1 dubleks me sipėrfaqe nga 143 – 155 m2, tė cilat fillojnė me cmimin nga 295,000 Euro – 370,000 Euro

​VILAT
 • Vila Individuale 3+1 me pishinė private 20 m2, me sipėrfaqe ndertimi 247 m2 + sipėrfaqe trualli nga 500-750 m2, tė cilat fillojnė me cmimin nga 545,000 Euro – 573,000 Euro
 • Vila Individuale 4+1 me pishinė private 20 m2, me sipėrfaqe ndertimi 268.46 m2 + sipėrfaqe trualli nga 800-1100 m2, tė cilat fillojnė me cmimin nga 595,000 Euro – 643,000 Euro

Resorti ėshtė parashikuar tė pėrfundojė nė vitin 2024.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg...kepi-i-rodonit


Cel. : *+355696054036‬

WhatsApp