Gjuha Kineze Niveli A1

Pėr fėmije 6-8 Vjeē ;

E mėrkure dhe e premte 16.30-17.30

Pėr fėmijė 9-11 vjeē ;

E hėnė dhe e mėrkurė 15.00-16.00