Kerkohet tė punėsohet nje zhvillues Backend dhe frontend me experience nė Golang, Python, Laravel ose Ruby on Rails!
Do tė bėheni pjesė kryesore e ekipit tonė dhe do tė jeni pėrgjegjės pėr tė ēuar pėrpara projekte te ndryshme te kompanisė si dhe klientėve tė saj.

Cfarė kėrkohet nga ju:
-njohuri e mire pune ne Golang, Java ose nje nga gjuhet e pėrmėndura me sipėr. (certifikime ose cdo gjuhė programimi ekstra janė njė plus preferueshėm)
-njohuri tė mirė nė SQL server dhe MySQL
-pėrvojė bazė nė front-end tech
-njohuri e mirė tė gjuhės Angleze

Dergoni CV-nė dhe shembuj punėsh nė: punesim.albania@gmail.com

Apliko