Zona/Rruga : Rruga Vangjel Koci Lemi

Jepet me qera Ditore Grandpa's House.
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar 100metra nga pazari i Korces.
Shtepia permban nje Dhome, Korridor dhe Tualet.
Shtepi private e vecuar me oborr.
Ne te do te gjeni: Tv, Kondicioner, Lavatrice, Dush etj.
Faleminderit

Cel. : 0695630928

WhatsApp