Ofroj vend pune me orar tė pjesshėm Sanitare

Kėrkoj tė jetė e shkathėt dhe e pastėr

Dyqan mishi

Kryqėzimi Komuna Parisit

Kontakt 0692077177Cel. : 0692077177

WhatsApp