Prshkrimi i prons:
Lule Bore do te jete nje nga rezidencat e banimit m t reja e cila do t ofroj vila luksoze,
me oborre t gjelbruara ne nje nga zonat m t preferuara t Tirans, ne kodrat e Lundres, ne afersi te TEG.
Ka akses direkt ne rrugen lokale, ne nj distanc vetem 600 m nga TEG.
Projekti dallohet per vendodhjen e tij unike gj e cila t jep mundsin t jetosh jasht qytetit por dhe afer tij njkohsisht.

Rezidenca Lule Bore do t ofroj punime me standarte Europiane, shum cilsore me nje projekt unik.
Vile ekologjike dhe me eficense te larte enegjitike.

Vil Individuale, 2 katshe + bodrum me siprfaqe ndrtimi 300 m2 + oborr.

Me hapsira t bollshme, oborr, verande, kjo vil ofron:

N katin nen toke, garazh per dy makina, depo, banjo, dhome teknike dhe ambient ndenje me ndricim dhe ajrim natyral
Ne katin perdhe ambient ndenje, kuzhin t vecuar, ambient ngrnie, studio, nj tualet.
Ne katin e par ofron 3 dhoma gjumi, dy banjo, garderobe ne dhomen matrimoniale.
Afati perfundimit, dhjetor 2023.

Kontakto: 0682020884


WhatsApp