kliko
kliko
kliko
Assist-Digital 728 - 20230119

 1. Standart Tirane, ofroj Internship per Social Media Manager / Digital Marketing


  Fit.al po kerkon nje person i cili ka deshire dhe pasion per te punuar me Rrjetet Sociale dhe Reklamimin Online (Social Media Manager / Digital Marketing)

  Kerkesat:
  1. Njohja e gjuhes angleze
  2. Njohuri mbi Marketingut Dixhital (Facebook, Instagram, dhe Google Adwords etj)
  3. Shkrim permbajtje apo Content Research-Writing (shqip & anglisht)


  Detyrat:
  1. Research dhe krijim pėrmbajtje (content) per cdo rrjetet sociale dhe web.
  2. Menaxhimi i profileve Facebook/Instagram/Linkedin/Twitter etj
  3. Menaxhimi i fushatave te reklamimit ne google ads.
  4. Krijim dhe menaxhimi i fushatave te sponsorizuara ne facebook / instagram
  5. Raportimi mbi ecurine e fushatave dhe rrjeteve.


  Mirepresim ne skuadren tone dike qe deshiron te zhvilloje keto aftesi.  Dergoni CV tuaj ne info@fit.al
  Cel. : 0674529292

  web: www.fit.al
  Adresa: Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Magnet.


  AplikoWhatsApp


    Raporto