Ngjyra.....: e kuqe

Biēikletė Gjermane Zundapp Okazion. E mirėmbajtur, e papėrdorur. Amortizator pėrpara dhe mbrapa. Llampa LED, 28 zoll
Ēmim i diskutushėm

Cel. : 0684924361

WhatsApp