Zona/Rruga : Golem 20 meter afer detit. (Afer Hotel Venecia)

Apartament modern i sapo mobiluar .
📌 Me 2 kondicionera.
🌀 Me 2 TV plazma.
📌 Mobilje te gjitha te reja.
🌀 Dysheke dhe jasteke memory.
📌 Ēarēafė tė bardhė pambuku, peshqira
🌀 Kuzhine e kompletuar, frigorifer, lavatrice.

Kapaciteti : 1 krevat dopjo dhe 3 krevate tek (5 persona)

📌Ballkoni i mbyllur me duralumin dhe me rrjeta.
🌀 Perde kundra-diell.
📌 Pallati me ashensor.
🌀 Parkim i garantuar.
📌 Zone private e rrethuar.
🌀 Ambjent me gjelberim.
📌 Zone familjrare.
🌀 Roje ambjenti

Kush ka interes tė kontaktojė pėr ti dėrguar fotot e apartamentit me whatsapp.
0694050041 CMIMI 40 euro nata.

Cel. : 0694050041

WhatsApp