😍iPhone XS 239euro 😍  • Transport falas ne te gjithe Shqiperine.
  • Mundesi pagese me keste, vetem me ID.
  • Klientet e BKT&Credins,ndarja e pageses ne 12 keste.
  • Garanci 6 muaj.
  • Gomine, xham dhe karikues te perfshira.
Adresa 1:
Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollen e baletit, perball Big Market.
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajes ,perballe policise bashkiake.
067 20 40 229

Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226

Adresa 4:

Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
067 20 40 228

Adresa 5 :
Rruga Bardhyl
067 20 40 220Adresa 6:
Blv Blu , Qender Kamez
068 40 46 228


Cdo dite hapur 09:00-21:00


WhatsApp