Wedata International sh.p.k – kompani qė operon nė sektorin e Teknologjisė sė Informacionit dhe Komunikimit kėrkon Web/Magento Developer (me eksperience) pėr zyrėn nė Tiranė me njohuri nė teknologjitė e mėposhtme:

Njohja shumė e mirė e PHP;
Njohja e mirė e Database(MySql) dhe SQL;
Njohja e mirė e JavaScript(JQuery/Prototype),HTML5, XHTML, XML, CSS3, Less, Sass;
Njohuri tė mira nė framework Laravel ose Symfony;
Njohja shume e mire e Git, stemeve te operimit Linux ose Mac;


Do tė ishte njė plus:
-Njohja e platformes Magento 1 ose Magento 2.
-Njohja e sistemeve tė virtualizimit Vagrant dhe Docker.

Kėrkohet gjithashtu njohje e mirė e gjuhės angleze dhe asaj italiane(te pakten niveli B1).

Kompletojnė profilin edhe karakteristikat e mėposhtme:
tė pėrmirėsohet vazhdimisht, tė ketė aftesi tė forta analitike, tė jete i vėmendshem ndaj detajeve, aftesi nderpersonale, tė punojė nė grup, tė jetė i vendosur dhe i orientuar drejt rezultatit.

Ofrojme:
-Kontratė tė rregullt dhe kushte shumė tė mira pune.
-Pagesė shumė tė mirė bazuar nė eksperiencen e kandidatit.

Dėrgoni CV-ne tuaj (anglisht/italisht) me subjekt 'Web/Magento Developer' workwithus@wedata.company

Tel. : +35545605936
www.wedata.company


AplikoWhatsApp