RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI.
Me te gjitha kushet: GUZHINE, FRIGORIFER, Wifi, TV, KONDICIONER, LAVATRICE. Parkim.

PER ME TEPER KONTAKTONI NE NR 0696124416 SI DHE NE WhatsApp.

WhatsApp