Shiko Profilin: facile - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
No Recent Activity
About facile
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Facile.it Broker di Assicurazioni SRL
Celular/Mobil:
+355672070761
Adresa:
Rr. "Sami Frashėri", Nr. 32
Telefon:
+355044538883
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Call Center
Specifikat/Specializimi:
Facile.it č un’azienda italiana di oltre 700 persone, leader nella comparazione di prezzi di polizze auto e moto, mutui, prestiti, conti correnti, tariffe ADSL, luce e gas.
Facile.it ogni mese aiuta 1,5 milioni di italiani a fare la scelta migliore e a risparmiare sulle spese di casa.
Kodi postal:
1001
NIPT:
L42028017P

kartvizita

Edit Value

Rr. "SAMI FRASHERI", NR. 32, TIRANE

Cel. : +355 69 70 11 016
Cel. : +355 67 20 70 761
@:recruitingtirana@facile.it | www.facile.it


NJOFTIM PER KANDIDATET QE APLIKOJNE PER POZICIONE TE LIRA PRANE FACILE:
Nėse na drejtoheni pėrmes e-mail pėr tė derguar CV tuaj me qellim per te aplikuar per pozicione te reja pune prane shoqerise FACILE, jeni te lutur te shtoni ne CV tuaj:
“Autorizoj shoqerine FACILE te perpunoj te dhenat personale te pranishme ne CV dhe se jap pelqimin tim ne lidhje me perpunimin e te dhenave personale nė pėrputhje me Ligjin 9887, datė 10.03.2008 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale, i ndryshuar, me qellim rekrutimi”.

Te Nderuar aplikante: Ne rast se CV Juaj nuk do te permbaje kete autorizim, Ju bejme me dije se CV Juaj nuk do te merret ne konsiderate nga personi pergjegjes prane FACILE dhe se ajo do te fshihet menjehere.
Nėse keni pyetje nė lidhje me kėtė Autorizimin ose dėshironi informata shtesė nė lidhje me mėnyrėn e mbrojtjes, apo dėshironi tė kontaktoni personin pergjegjes te FACILE pėr mbrojtjen e tė dhėnave tuaja personale- Data Protection Officer (DPO), ju lutemi qė tė na dėrgoni njė email nė adresėn: administrata@facile.it
Ne do Ju pėrgjigjemi brenda 2 ditė pune.

Dekra, informon kandidatet se tė dhėnat personale tė mbledhura pėrmes portalit tė internetit Njoftime.com, per pozicione te lira pune se te dhenat e tyre personale te derguara prej tyre elektronikisht nepermjet CV, do tė trajtohen nė pėrputhje me Ligjin 9887, datė 10.03.2008 "Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale, i ndryshuar”; FACILE do tė ruaj nė mėnyrė konfidenciale dhe nuk do te tranferoje CV e kandidateve qe aplikojne per pozicione te lira tek ndonjė pale e tretė ose tė pėrdorė pėr ndonjė qėllim tjetėr pėrveē atij te rekrutimit. Te dhenat personale qe perpunohen nga FACILE per kategorine e kandidateve per pozicione te lira te punes do te perpunohen vetem per qellimin e perzgjedhjes se punemarreseve. Maksimumi i ruajtjes se ketyre CV eshte 5 dite nga data e marrjes se me mail me CV perkates prane FACILE. Ne rast se kandidatet do te perzgjidhen ata do te njoftohen per intervisten prane FACILE, ne rast se nuk do te perzgjidhen per interviste, CV e derguara prej tyre do te fshihen dhe shkatėrrohen sipas ligjit nė fuqi, duke mos lejuar humbjen, ndryshimin, pėrhapjen e pa-autorizuar ose ndėrhyrjen te tė dhėnat personale tė transmetuara, ruajtura apo pėrpunuara nga FACILE.

Dekra do tė pėrpunojė tė dhėnat personale vetėm nė masėn dhe mėnyrėn e nevojshme qė pėrcaktojnė kėrkesat e punės, ose nė pėrputhje me kėrkesat e parashikuara nga legjislacioni Shqipetar. Ajo do tė ndėrmarri tė gjitha masat e duhura pėr mbrojtje kundėr humbjes aksidentale, shkatėrrimit, dėmtimit, alternimit ose zbulimit tė tyre;
Nė pėrputhje me kuadrin ligjor ne fuqi, Kandidati gezon tė drejtėn e korrigjimit, fshirjes tė tė dhėnave tė tij personale ose kundėrshtimit tė pėrpunimit tė tyre.
Ndryshimin e pėlqimit (revokimin e plotė apo tė pjesshėm) mund tė bėni duke na kontaktuar me e-mail nė adresė: administrata@facile.it.
Tėrheqja e pėlqimit nuk ndikon nė ligjshmėrinė e pėrpunimit e cila ėshtė bazuar nė pėlqimin tė dhėnė duke derguar CV prane FACILE, para tėrheqjes sė tij.
FACILE mbron tė dhėnat tuaja personale me teknologji mėbashkėkohore tė IT-sė dhe me sisteme tė mbrojtjes fizike. FACILE do te veproje nė pėrputhje me protokollet dhe procedurat e brendshme me qėllim tė ruajtjes sė privatėsisė tuaj dhe pėr tė pamundėsuar keqpėrdorimin potencial tė dhėnave.
Home Page
http://www.facile.it
Njoftime
11