Shiko Profilin: rubrika12 - www.njoftime.com
500 HP Bata
Tab Content
No Recent Activity
About rubrika12
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
elbasanit
Specifikat/Specializimi:
Jemi nje grup muzikor,
mosha 20-24, luajme muzike pop, funky,blues,
rock & roll, rock,balada, piano bar, popullore qytetare etj.
kerkojme te punesohemi ne ndonje ambjent ku mund te luajme muzike live,
si instrumentale po ashtu dhe vokale.
si dhe kerkojme nje MENAXHER MUZIKOR,
qe na mundeson ambjentet ku te luajme muzike live dhe ai mban % e tij.
Kodi postal:
1000
Njoftime
12