Turizem & Hotele & Apartamente me qera ditore

shtepi me qera afatshkurter, suita, vila, dhoma ne plazh, kamping, vende malore, kurative, apo edhe ne qytet...

Filters

Tipi
apartament
Siperfaqja m²
65 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 6
Cmimi Euro
30
Zona/Rruga : Plazhi Iliria prane Hotel Adriatik Ne gjendje shume te mire i mobiluar, ne rresht te pare, me pamje nga deti. jepet me qera ne...
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
35 m²
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
200
Zona/Rruga : Plazhi Iliria tek Hotel Florida Ne gjendje sh te mire i mobiluar , me kondicioner. me aneks me ballkon . jepet edhe per qera ditore...
Golem
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
35
Zona/Rruga : Golem - Tek Adriatik 2 Apartamenti ndodhet ne nje pozicion ideal per pushime familjare.Ka 2 ballkone nga deti dhe ajer te...
Sarande
Tipi
apartament
Nr dhoma
4+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
50
Zona/Rruga : Rruga Hamalloi Jap me qera shtepi vetem per plazhistë. Shtepia i ka te gjitha kushtet dhe elektroshtepiaket. Ujë te ngrohtë me panel...
Tipi
apartament
Cmimi Euro
20
Zona/Rruga : plazh hekurudha Vila Gurashi ndodhet prane Hotel Adriatikut, disponojme 2 banesa per plazh, nr max i personave per banese 4. Ne cmim...
Pogradec
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
3000 m²
Nr dhoma
4+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
450000
Zona/Rruga : bucimas, Pogradec shitet shtepi + toke +lokal ne bucimas, Pogradec. siperfaqia 3000 m2 bashk me shtepi dhe lokal. shtepia eshte ne...
Vlore
Tipi
garsonier
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
30
Zona/Rruga : uji ftoht Jepet nje garsonier me qera per sezonin e veres ndodhet ne uje te ftoht tek pasticeri Arjoli te interesuarit te kontaktojn...
Sarande
Tipi
1 krevat ne Hostel
Siperfaqja m²
24 m²
Nr dhoma
7+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
49
Zona/Rruga : Rr: Mitat Hoxha 87 Hotel Piccolino i ndodhur ne buze te bregdetit jone ofron sherbim akomodimi me standart te larte. Ne pfrojme 19...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
apartament
Nr dhoma
2+1
Zona/Rruga : Don Bosko pas restorant Gjeli, kompleks i ri Jap Shtepi 2+1 me qera ditore (1 ose 2 ose me shume dite) me cmim te arsyeshem...
Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
30 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
3
Zona/Rruga : Jepet me qera Gsasoniere tek plazhi Iliria ne Durres perball Florida, i kompletuar. me kondicioner. Cel. : 00355674825447
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
60 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 6
Cmimi Euro
35
Zona/Rruga : Plazh Iliria buze detit , apartament shume i mire prane hotel Dyrah Cel. : 00355674825447
Golem
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
65 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
15
Zona/Rruga : Mali i Robit, golem Jepet me qera, apartamenti gjendet 100 metra nga deti, afer Ujvares ose Kompleksit Fafa. 24 ore me uje te...
Vlore
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
53 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
20
Zona/Rruga : uji ftoht jap me qera per sezonin veror nje garsonier eshte e kompletuar me gjithcka te nevojshme per cdo informacion mund te...
Sarande
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
350 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
100
SARANDE, 4km larg qendres, 60m afer detit, , jepet me qera vilë, kati I, 350m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 2 banjo, qera ditore per muajt...
Lezhe Shengjin
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
50 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
25
Zona/Rruga : SHENGJIN Ne plazhin e bukur te Shengjit japim me qera shtepi pushimi 1+1 e mobiluar max. kater persona.çmimi 25 euro nata...
Himare
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
72 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Zona/Rruga : Himare Himarë, jap me qera apartament 72 m² Apartament në HIMARE. Apartament pushimi në bregdetin e mrekullueshëm të Himarës, i...
Himare
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
72 m²
Nr dhoma
2+1
Cmimi Euro
50
Apartament ne HIMARE. Apartament pushimi në bregdetin e mrekullueshëm të Himarës, i cili laget nga ujrat e kristalta dhe të thella të detit Jon...
Sarande
Tipi
Siperfaqja m²
75 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
30
Sarande, Rr. "Ismail Qemali", prane supermarket Alfa, jepet me qera ditore 3 muajt e veres apartament, kati VI, me ashensor, 75m2, kuzhine e...
Golem
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
74 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
35
Zona/Rruga : golem ngjitur mekompleksin turistik xixa Rezidenca giardino Jepet me qera apartament 1+1         Jepet me qera apartament 1+1 i...
Vlore
Tipi
shtepi
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 1
Zona/Rruga : trasballkanikia dhoma studenti vetem 4000 lek ne muaj, me te gjitha kushtet, 5 minuta nga qendra e qytetit per me shum informacione...
Sarande Ksamil
Tipi
shtepi
Siperfaqja m²
450 m²
Nr dhoma
4+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
70
Zona/Rruga : sarande-ksamil jap me qera nje shtepi private ne lagjen berdenesh te sarandes. shtepia ndodhet me pamje nga deti. ka 2 hyrje me nga...
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
20 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 2
Zona/Rruga : Gjiri lalzit Ne plazhin e bukur te gjiri i lalzit japim dhoma me qera me kushte shum te mira ,per info 0699368650 -0685794347 Cel...
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
50 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
18
Zona/Rruga : Mali Robit, ngjitur me Hotel kastrati Zona/Rruga : Mali Robit, ngjitur me Hotel kastrati Jepet me qera apartamenti tek pallati...
Vlore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
599 m²
Kati
Kati 1
Zona/Rruga : radhim Adresa, Tek 3 Pallatet e Rinj sapo kalon Portokallet Apartamenti ka Hipoteke/Certifikate Pronesie. Apartamenti ka Siperfaqe...
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
30 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
50
Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes Jap me qira gazonierë 30m² në një pallat me oborr e ashensor me mirëmbajtje shumë të mirë, pranë Shkëmbit te...
Dhermi - Palase
Kati
Kati 0
OFERTA PER DHOMAT NE HOTEL "DORIAN" NGA MUAJI TETOR - PRILL CMIMI 15.000 LEK NGA MUAJI MAJ - QERSHOR CMIMI 30.000 LEK NGA MUAJI KORIK -...
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
32 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
100
Zona/Rruga : plazhi iliria Jap me qera per studente (FEMRA), cifte , ose individe te punesuar, nje garzoniere 32 m2 te mobiluar dhe kompletuar...
Vlore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
65 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
30
Zona/Rruga : Vlore,Radhime Beleraj Konstruksion Residencial Complex in Vlorë,Radhima offer For Rent for your holiday apartmant 1+1 very well...
Golem
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
67 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
3
Zona/Rruga : GOLEM JEPET ME QERA APARTAMENT NE GOLEM TEK KOMPLEKSI (ALB-ADRIATIK) APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR ME TE GJITHA PAISJET + KONDICIONER...
Vlore
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
50 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
100
Zona/Rruga : Plazhi ri pas hotel Delfinit Jepet shtepi me qera e mobiluar e pershtatshme per studenta dhe plazhista Cel. : 0697279284
Back
Top