Rent a Car - Makina me qera

makina & motore & autobuse & makineri dhe automjete pune me qera

Filters

Tirane
Cmimi Euro
30
Jepen me qera makina Volkswagen/Audi/Benz/Fiat duke filluar nga 30 Euro/dita. Per me shume informacion si dhe larmishmeri lloje makinash ndiqni...
Tirane
Tipi
makine
Cmimi Euro
45
2.5 benzin gaz Super ekonomik 1000all per200k konsumimi Automatik Cel. : 0675274441
Tirane
Tipi
makine
Cmimi Euro
50
Fiat 500 L trekking full panoramik viti 2015 motorri 1.4 benzine kambio automatik jo robotise serdilje elektrike me ngrohje sensor shiu...
Tirane
Tipi
makine
Cmimi Euro
45
2.5 benzin gaz Super ekonomik 1000all per200k konsumimi Automatik Cel. : 0696364496
Tirane
Tipi
makine
Marka
Volkswagen
Cmimi Euro
45
2.5 benzin gaz Super ekonomik 1000all per200k konsumimi Automatik Cel. : 0675274441
Tirane
Tipi
makine
Marka
Fiat
Viti
2015
Cmimi Euro
50
Fiat 500 L trekking full panoramik viti 2015 motorri 1.4 benzine kambio automatik jo robotise serdilje elektrike me ngrohje sensor shiu sensor...
Tirane
Tipi
makine
Marka
Mercedes-Benz
Viti
2006
Cmimi Euro
15
MAKINA ME QERA KAMBIO AUTOMATIKE PEUGEOT 407 2009 2.0 BENZINE GAZ MERCEDES BENZ C220 2004 TOYOTA COROLLA 1.4 2006 AUDI Q5 2.0T 2013 BENZINE AUDI...
Tirane
Tipi
SUV | Fuoristrad | xhip
Viti
2020
Cmimi Euro
50
Kia Sportage Nafte Automatik 1-5 DITE = 70 EURO 6-14 DITE = 60 EURO 15-27 DITE =55 EURO 30 DITE 50 EURO Rezervo...ervinlici-29@hotmail.com
Tirane
Viti
2011
Cmimi Euro
70
Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 85 KM..........: 80000 GERMAN RENT MERCEDES VITO...
Tirane
Viti
2020
Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 44 KM.........: 45000 GERMAN...
Tirane
Viti
2020
Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 110 MERCEDES VITO AUTOMATIK NAFTE 1-5 DITE =...
Tirane
Viti
2008
Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 74 GERMAN...
Tirane
Viti
2016
Cmimi Euro
18
Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 74 KM..........: 1 GERMAN RENT 1-5 DITE = 28...
Tirane
Tipi
SUV | Fuoristrad | xhip
Marka
Hyundai
Viti
2013
Cmimi Euro
50
Hyundai Santafe me 4+1 vende 😀 Në kambio automatike, motor dizel 💪🏻🔥 Çfarë ju duhet më shumë për të udhëtuar të qetë dhe për të shijuar udhëtimin...
Tirane
Tipi
makine
Marka
Volkswagen
Viti
2014
Cmimi Euro
40
VOLKSWAGEN Golf 7 4+1 vende 😀 Në kambio automatike, motor dizel 💪🏻🔥 Çfarë ju duhet më shumë për të udhëtuar të qetë dhe për të shijuar udhëtimin...
Durres
Tipi
makine
Marka
Audi
Viti
2011
Cmimi Euro
40
Jap makine me qira Audi Q5 shume ekonomike benzin-gaz. Cel. : +355682073973
Japim me qera makina te markave te ndryshme me cmime shume ekonomike. Per me teper mund te kontaktoni ne nr +355 69 20 50 742 ose ne instagram...
Tirane
Tipi
makine
Viti
2008
Cmimi Euro
25
Makina me qera : Volkswagen Touran viti 2008 6+1 vende per +30 dite 25€ . Hyundai i10 viti 2011 per +30 dite 15€. Mercedes Benz C Class viti 2003...
Tirane
Tipi
kabriolet | Roadster
Viti
2018
Cmimi Euro
95
Makina perfekte per ditet e nxehta te veres, eventet e ndryshme si dhe shetitjet ne bregdetet. Audi A5 quattro kabriole. Gjendja: 10/10 Full...
Tirane
Tipi
makine
Viti
2006
Cmimi Euro
30
Jepet me qera Automjet wolkswagen Polo me bagazh, Nafte, Kambio Manuale, Me 4 Dyer, Cel. : 0695250521
Tirane
Tipi
makine
Cmimi Euro
45
VOLKSWAGEN GOLF 7 2.0 me 4+1 vende 😀 Me transmetues automatik, motor Diesel 💪🏻🔥 Çfarë ju duhet më shumë për të udhëtuar qetësisht dhe të shijoni...
Tirane
Tipi
makine
Viti
2009
Nissan Qashqai 2.0, tip fuoristrade, 4x4, Benzine, automat, e pershtatshme per terrene malore. Audi A4, Nafte 2.0, Automat Mitsubishi Grandis...
Tirane
Tipi
makine
Viti
2007
Cmimi Euro
30
Japim makina me qera duke filluar nga 25€ dita https://www.instagram.com/automat_rental?igsh=MWdnazliOHE0ZHQ1dg%3D%3D&utm_source=qr Cel. ...
Tirane
Viti
2012
Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Kondicioner Fuqia KW..: 257 KM..........: 190000 BMW X5 2012 Luxury...
Tirane
Viti
2011
Cmimi Euro
60
Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Kondicioner Mercedes - Benz ML 320 nafte Cel. : 0693626840
Tirane
Viti
2008
Cmimi Euro
70
Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Kondicioner Fuqia KW..: 257 KM..........: 231000 Porsche Cayenne 4.5...
Tirane
Viti
2008
Cmimi Euro
70
Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik KM..........: 220000 Porsche Cayenne 3.6 benzine / gaz Cel. : 0693626840
Tirane
Viti
2008
Cmimi Euro
80
Karburanti: Benzine / gaz Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: automatik Ftohja......: Kondicioner Fuqia KW..: 257 KM..........: 250000 BMW X5 ASMA...
Tirane
Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: automatik Fuqia KW..: 257 KM..........: 231000 Porsche Cayenne 4.5 benzine / gaz Cel...
Tirane
Viti
2007
Cmimi Euro
50
Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Fuqia KW..: 184 Mercedes-Benz ML 280 Cel. : 00355693626840
Back
Top