Kompjutera & Laptop

PC, Notebook, Tablet, iPad, iPod, printer, fotokopje, skaner, software, hardware pjesë këmbimi etj..

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
Cmimi Euro
350
Shiten 5 kompjuter ne gjendjenpune 5 karrike 5 tavolina Cel: 0692346233
Tirane
Ata Konvertues Analog me Porta FXS 6 500LEK Përshtatës analog VoIP i Grandstream HT-502 2FXS - 6500 Lek Përshtatës analog VoIP i Grandstream...
Tirane
Citofoni Villa Door Station 34 900LEK Seti perfshin: Citofoni me kamer 2 MP Outdoor IP Indoor Monitor LCD Switch POE per lidhjen e sistemit...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
34
Ruter Wifi Dual Band (Oferte 3400 Lek) 3400LEK Ruter Wireless AC10 Dual Band Router Sinjali i Përmirësuar – Antenat me fitim të lartë rrisin në...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
340
PowerWalker Inverter SW është një zgjidhje e lehtë në shtëpi për ndërprerje të gjata të energjisë. Edhe pse jo i dukshëm, ai ofron funksione të...
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
145
MikroTik RB2011UiAS-RM Routerboard Rackmount 5xLAN 5xGbit LAN 1xSFP 🚛Transport në gjihe Shqipërine(i perfshire per kete produkt) 💵 Pagesa ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
95
Akses Point Grandstream Dual Band (Promocion) 95EUR Aksespoint Grandstream GWN7600 1.27Gbps wireless - 2 Porta GigaBit Dual-band 2x2:2 MU-MIMO...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
45
Ruter Wireless Dual Band (Ofert) Lidhjet e njëkohshme Dual Band AC12 siguron sinjale Wi-Fi të njëkohshme me bandë të dyfishtë. Brezi 2.4GHz jep...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
Cmimi Euro
150
Mini PC Ryzen 5 3500u/256GB NVME/12GB RAM + tastiere dhe mouse wireless Logitech, windows 10 me licence. Ideal per pune, smart tv apo lojra...
Tirane
Tipi
Laptop
Shitet Lenovo i ri Android me touch screen youtube instagram playstore Model me palosje Ardhur nga jashte Gjendja: I ri dhe i pa hapur fare...
Tirane
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
149
Shitet Laptop Dell Ram 8GB SSD 256 GB CORE I5 14 inch Super i shpejte 130 Euro Cel. : 0695697010
Cmimi Euro
175
Telefon IP Cordless (Promocion) 15 500LEK 17 500LEK -Telefon Kordles plus Baze - Nje Baze mund te lidhe deri ne 5 telefona Cordless - Zona e...
Cmimi Euro
170
Ubiquiti UniFi 6 Lite Access Point |Model | PoE Adapter not Included 🚛Transport në gjihe Shqipërine(i perfshire per kete produkt) 💵 Pagesa ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
19
[COLOR=#666666]Ruter Netis 3 Antena 1900 LEK - WF2409E Ruter Wireless me 3-Antena 5dBi - Shpejtesi e larte deri ne 300Mbps ideale per shkarkim...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
55
16-Port 10/100BASE-TX Fast Ethernet Switch 5 500LEK 16-Port 10/100BASE-TX Fast Ethernet Switch PLANET Green Networking Switch- FNSW-1601 is an...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Cmimi Euro
280
[COLOR=#666666]Set Kamera 2 MP NVR Kit-Set Bullet HD 315 EUR Set Kamera 2 MP NVR Kit-Set Bullet HD Rezolucioni 2 MP Full HD Support Ultra...
Tirane
Tipi
pajisje te ndryshme
Cmimi Euro
350
Shes sistem me energji diellore 4KW. Ka bateri 4KW kapacitet, inverter 800 watt edhe panel diellor 200W. Sistemi eshte blere 1500 EUR i ri, per...
Berat
Tipi
ushqyes
Cmimi Euro
25
Kerkoj bateri per laptop Hp 4525.....PH06 tip baterie. Dua 3 cope. Kush ka te me telefonoje. Grazie Cel. : 0682750009
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
2
shitet laptop ne gjendje perfekte. 170 mije leke te vjetera procesor: Intel(R) Core(TM) i3-5005U CPU @ 2.00GHz 2.00 GHz RAM 4.00 GB mouse padi nuk...
Cmimi Euro
940
GENERAL FEATURES Type Inverter Phases (IN-OUT) 1-1 Form Factor Wall-Mountable Power Capacity 5000VA / 5000W Output Power Factor 1.00...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Tipi
Cmimi Euro
320
Shes 6 kompjutera me parametra: Proccessor: Intel(R) Core(TM) i5-4590CPU @ 3.3GHz RAM: 8 GB System type: 64-bit Monitor: 22-inch Kompjutera nuk...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
pajisje te ndryshme
Cmimi Euro
75
Shitet SSD Intel 1TB , mund te testohet para se te blihet. Cel. : 0684383939
Tirane
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
50
Shes Laptop te RI te pa perdorur asnjehere. HP ProBook Notebook PC - AMD Athlon II Dual-Core P340 2.2GHz, 4GB DDR3, 320GB HDD, DVDRW, 15.6"...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
Cmimi Euro
1
Shiten Andorid Box dhe IPTV. Parametra 2/16 Ram. Suporton 4K video Connection me wifi. Bashk me box perfshifet dhe pulti dhe fish HDMI. IPTV ka te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Laptop
Cmimi Euro
150
Shes laptop Toshiba Satellite C50t-B-110 ( Intel Pentium ) . Është i përdorur por në gjendje shumë të mirë . Nuk i kam ndërruar asnjë pjesë , çdo...
Tirane
Tipi
software/programe
Cmimi Euro
20
ANTIVIRUS TIRANA 1 vit 2.500 lek | WWW.ESETALBANIA.COM WWW.ESETALBANIA.COM PERSHPEJTIM 2.000 lek KONTAKTI 0693838852 ---- ADI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
Kompjuter pa Monitor
Cmimi Euro
690
Shitet super pc mini. * Porcesor - 6 cores 12 threads. INTEL-NUC, * RAM - 32gb ddr4, * Memorie - nvme 256 GB, * integratet, bluetooth, ..... nuk...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
Printer
Cmimi Euro
350
Printer me gjilpera shume pak i perdorur, Komdruck MDP 3 Printeri mund te perdoret per banka, dyqan siguracione ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Kinostudio | Porcelan
Tipi
Cmimi Euro
200
Timon i ri hori për Xbox one,S,,,X,,,PC w10 Cel. : 0693838852
Back
Top