Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Itali
Ofrojme transport automjetesh Itali-Shqiperi. Transport ne te gjitha qytetet e Italise. Cmimi ne varesi te distancave. Auto Transport A&T Mund...
Tirane
Sherbime Kontabiliteti,Fiskale dhe Konsulence per biznese te vogla e te medha JU OFROJME: A. Plotesimin e deklaratave tatimore online (Shitje /...
Tirane
Yonetim Ofis Zyra jone ofron keto sherbime per bizneset Turke qe ndodhen me aktivitet ne Shqiperi Ekonomist/Menaxher/Kordinator/Perkthyes te...
Tirane
KERKOHEN NR SHQIPTAR CELULAR TIRANA DHE RRETHE! PER SHITJE ONLINE! Tel. : 0699493808
Tirane
Sonda JAURRI Kamez/Tirane Tel: 00355/ 68 21 34 159 http://www.artjaurri.jimdo.com. Facebook: Puse Uji Me Sonde Hapim Puse Uji Me Sonde, ne...
Tirane
Ofroj sherbim me kamera dhe DJ per festa te ndryshme, dasma, ditelindje e gezime familjare Cilesi e larte dhe sherbim korrekt. thnx Bejme...
Itali
Perkthyese zyrtare ne Itali kryhen sherbime perkthimi, legalizimi dhe noterizimi te cdolloj dokumenti si çertifikata, vërtetime shkollorë...
Tirane
DTS mendon per ju dhe makinen tuaj! Ju ofrojme kondulence per makinen tuaj dhe ju kujtojme per detyrimet periodike, duke e ndjekur hap pas hapi ne...
Tirane
Per te gjithe bizneset e vogla me dhe pa TVSH ofrojme paketat e sherbimeve tatimore si meposht me cmimin me te arsyeshem: PAKETA A: - Informacion...
Tirane
Qenra e Kurseve Prospect Center e cila ofron kurse te disa gjuheve te huaja, me pedagoge me eksperience disa vjecare, se fundmi po ofron edhe...
Durres
Jemi nje grup i specializuar dhe me eksperience te gjate pune , jemi te rregjistruar ne zyren e tatim taksave Durres, ne profilin KARPENTIERI ...
Tirane
Intimodal eshte nje kompani distribucioni ne fushen e veshjeve intime, pizhama, etj Linja e produkteve eshte me origjine turke. Nder markat qe...
Tirane
AU-PAIRSCHULE "CCA" Creative Center Albania ofron konsulence dhe mundesi punesimi si AU-PAIR ne Gjermani per te gjithe ata te rinj dhe te reja te...
Tirane
Klinika infermjerore Angelos ofron sherbim ambulator infermjeror ne shtepin tuaj. cel:069 54 55 729 Email:sherbim-infermjeror@hotmail.com Ju...
Tirane
Ofroj trasport mallrash me fugon dopjo gome. Oshroj sherbim me foristrada amerikane. Cel. : 0698720703
Tirane
shtrime parketesh ofrojm cilesi profesjonalizem gjithashtu ofrojme cmime konkuruese ne treg per me shume info kontaktoni ne nr e tel 0666130898...
Tirane
Kini nje biznes dhe doni te jeni ne rregull me marrdheniet me shtetin , me permbushjen e detyrimeve ndaj Drejtorise se Tatimeve apo me sigurimet...
Shqiperi
Seanca shpirtërore & parashikime për shëndet, fat mbarësi, karriere dhe biznes Misioni ynë është i largët: të mbështesim me energji dhe vizon...
Tirane
Ofrojmë shërbime kontabiliteti dhe fiskale. Çmime më të ulta se tregu. Na kontaktoni ne adresen e email-it: sherbimekontabilitetial@gmail.com
Tirane
Mobilieri rejan Ofron kuzhina lloma gjumi soxhorno pormando etj me porosi per me shum informacion 0662324231 Tel. : 0662324231 Cel. : 0662324231
Tirane
Per te gjithe ju qe dispononi nje biznes te vogel ofrojme per ju sherbimet si me poshte me cmimet me te aresyeshme: - Informacion dhe konsulence...
Tirane
Montime leter murale per anbiente te brendeshme per shum info mund te kontaktoni ne nr e tel 0686352222 Tel. : 0686352222 Cel. : 0698159090
Tirane
Tenda druri Ofrojm cilesi siguri profesjonalizem per me shum info kontaktoni ne nr e tel 0666130898 Tel. : 0666130898 Cel. : 066130898
Tirane
PERFITONI NGA CMIMET TONA ATRAKTIVE TE FUNDIT TE SEZONIT! Sonda JAURRI Kamez Tel: 68/ 21 34 159. Tel: 069/24 89 990 E-mail: artjaurri@gmail.com...
Tirane
Parket cilesor ofrojm montime dhe rriparime gjithashtu ofrojm cilesi siguri profesjonalizem + cemime konkurues ne treg per me shum info mund te...
Shqiperi
Ofrojme sherbime finance dhe kontabiliteti per subjekte: Cmime te arsyeshme* 1. Shërbime të KONTABILITETIT Shërbime mujore: ü Regjistrimi i...
Tirane
Jap me qera Certifikaten e Kompetences Profesionale per transport kombetar e nderkombetar mallrash dhe udhetaresh. Licensa ka nje afat 5...
Tirane
kryej montime satelitesh digital....montime digitalb toksor satelitor,,,,,montime tring toksor satelitor ....montime televizoresh ne...
Tirane
Pershendetje EXCELLENT TIRES ju afron per te gjithe tregun e Shqiperise gomat BRIDGESTONE dhe LASSA ( te gjitha numrat ) si dhe goma KINEZE...
Tirane
Studio "GJOKA CONSULTING" ofron konsulencë ligjore dhe fiskale per cdo individ, person fizik ose juridik në cdo kohë që ata e kërkojnë. Më...
Back
Top