PDA

Trego pamjen e plotŰ tŰ : AL, permbledhje mbi vende te reja puneGenta
17.10.2005, 14:02
Profesioni: Kamarier Picier , tek Bar Creperi Futbollisti - Kamarier
Kerkon:Kamarier Picier me eksperience pune Rr.e Durresit, prane Ambasades Jugosllave Mob.0682064510 / 0692260643 - Tirane

Profesioni: Sekretare , tek Pecikllas Vision - Sekretari Recepsion
Kerkon:Nje sekretare te dije shume mire anglisht perben avantazh gjuha greke, te jete e paraqitshme dhe e komunikueshme Rr."Don Bosko" Tel.356613 - Tirane

Profesioni: Banakier , tek Bar -Kafe Valentono - Banakier
Kerkon:Banakier(M) me pervoje pune rr."e Kavajes, perballe Ambulances nr. 9 - Tirane

Profesioni: Ekonomist /e -
Kerkohet:Nje ekonomist/e per te bere inventarin e nje lokali me orar te reduktuar brenda Spitalit Nene Tereza", lokali 2- katesh Cel.0682022476 Tel.249525 - Tirane

Profesioni: Banakier (e) , tek Bar -Kafe McMariott - Banakier
Kerkon:Banakier(e) tek ish -Blloku perballe Hotel Grand Mob.0692075091 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek "Energy Music" - Shites
Kerkon:Shitese te njohe gjuhen Angleze, Italiane dhe kompjuterin mosha 17-27 vjece, Rr."Myslym Shyri" Pallati i Sigurimeve Cel.0682130427 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Hotel dhe Vila Ferari - Kamarier
Kamarier:rr."Artan Lenja perballe Fakultetit te inxhinerise Tel.231703/355 896 /0692575172 - Tirane

Profesioni: Menaxher shitje , tek Toscana Imp - Exp Manaxher shitjesh
Kerkon te punesoje 2(dy) menaxher shitje te kontaktojne ne nr. Tel.225507 - Tirane

Profesioni: Pastruese , tek Bar Venera -
Kerkon:Pastruese prane Fakultetit Juridik, rr "Dora D'Istria" Tel.246961 Mob.0692573428 - Tirane

Profesioni: Marangoz -
Kerkohet marangoz per prodhim dyersh Adresa:Sauk Cel.0682246156 - Tirane

Profesioni: Punetore fast- food-i , tek Fast -Food McDoonalds -
Kerkon:Punetore fast -food-i Qytet Studenti, perballe Godines 11-12 Mob.0692092426 - Tirane

Profesioni: Rrobaqepes -Stilist , tek Firme Franceze - Rrobaqepsi
Kerkon:Rrobaqepes - Stilist me ose pa eksperience, per filialin e saj ne Shqiperi Tel.0682655374 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar- Kafe Medium Club - Kamarier
Kerkojme:Kamarier prane Gjykates se Rrethit kullat jeshile Mob. 0692205338 - Tirane

Profesioni: Ndihmes marangoz
Kerkohet:Ndihmes marangoz prane ish -Kombinatit Tekstil Mob.0682038555 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Bar -Kafe Medium Club - Banakier
Kerkojme Banakiere prne Gjykates se Rrethit, kullat jeshile Mob.0692205338 - Tirane

Profesioni: Punetor -
Kerkohen 2 Punetor per larje tapetesh Tel.237414 Mob.0682180414 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar " Sahati" - Kamarier
Kerkon:Kamarier me eksperience pune me turne Adresa:Rr. "28 Nentori", prane sahatit ne Qender Cel. 0682022967 - Tirane

Profesioni: Punetor tek Firma Euroman -
Kerkon:Punetor per montim reklamash Rr."Vllazen Huta", P.27 Mob. 0682204894 - Tirane

Profesioni: Punetor tek Firma Euroman -
Kerkon:Punetor per montim reklamash Rr."Vllazen Huta", P.27 Mob. 0682204894 - Tirane

Profesioni: Punetor tek Firma Euroman -
Kerkon:Punetor per montim reklamash Rr."Vllazen Huta", P.27 Mob. 0682204894 - Tirane

Profesioni: Punetor tek Firma Euroman -
Kerkon:Punetor per montim reklamash Rr."Vllazen Huta", P.27 Mob. 0682204894 - Tirane

Profesioni: Banakiere, tek Bar My Place - Banakier
Kerkon:Banakiere afer British Council Tel. 259685 - Tirane

Profesioni: Rrobaqepese speciale- Rrobaqepsi
Kerkohet nje rrobaqepese speciale Rr."Abdyl Frasheri", P. 3, perballe EHW, Tirane e Re Mob.0682061601 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar- Kafe Pranvera - Kamarier
Kerkon:Kamarier tek Shallvaret Tel.241802 - Tirane

Profesioni: Specialist Marangoz -
Kerkohet:Specialist marangoz te kete pervoje pune prane ish- kombinatit Tekstil Mob.0682038555 - Tirane

Profesioni: Motorrist tek Bar -Restorant -Piceri " Bacchus" - Motorrist
Kerkon:Motorrist me motorrin e tij Rr." Vaso Pasha", tek ish Blloku Tel.244657 Mob.0692098900 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Bar- Restorant ne Tirane - Banakier
Kerkon:Banakiere me eksperience pune Tel. 378890 Mob.0692087204 - Tirane

Profesioni: Lavazhier -
Kerkohen 2 Lavazhier me eksaperience pune per nje lavazh tek Blloku Tel.358963 - Tirane

Profesioni: Punetore , tek Bar- Rulet "Farone" -
Kerkon te punesoje: Punetore(F) nen moshen 25 vjec tek Blloku, prane Bar Fame Mob. 0692351590 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Bar Studenti - Banakier
Kerkojme te punesojme Dy banakiere(F) Mob.0692087206 - Tirane

Profesioni: Sekretare -
Kerkojme:Sekretare te kete njohuri si estetiste tek klinika Laser Way Tel.270204 Adresa:Rr. Ismail "Qemal", perbri piceri Eres - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar - Embeltore Te Doni - Kamarier
Kerkon:Kamarier me pervoje pune perballe lulishtes se Parlamentit Tel.04/233808 Mob.0682021774 - Tirane

Profesioni: Punetor montator , tek Mobileri Okazion -
Kerkon:Punetor monatator per mobilje dhe te kete pateten per kete patenten per furgon Rr."Siri Kodra", ish- Punishtja e Pastave Tel.236798 - Tirane

Profesioni: Kamarier/e , tek Red Bar - Kamarier
Kerkon:Kamarier/e me eksperience pune Mob.0692207104 - Tirane

Profesioni: Ekonomiste , tek Mobileri Okazion -
Kerkon:Ekonomiste te njohe Financa 5 Gjuhe italiane Dhe eksperience pune mbi 5 vjet Tel.236798 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar- Kafe Harku i Triumfit
Kerkon:Kamarier me pervoje pune mund te kontaktoni cdo dite ora 14-22 tek lokali ose ne telefon ne cdo ore: Tel.0692908577 tek 9- karehset, ngjitur me kafe Europa - Tirane

Profesioni: Puntor/e -
Kerkon"Puntor/e ne nje firem me ose pa eksperience pune Per ti punesuar ne sektorin elektro- mekanik mosha 18-33 vjec Tel.352562 Mob.0682068338 - Tirane

Profesioni: Brigadiere , tek Firama Ital Shirts
Kerkon:Brigadiere hap repart te ri rrobaqepesie Rr."Kavajes", tek NPV-1, kati IV. 22 6515 / 239743 - Tirane

Profesioni: Brigadiere , tek Firama Ital Shirts
Kerkon:Brigadiere hap repart te ri rrobaqepesie Rr."Kavajes", tek NPV-1, kati IV. 22 6515 / 239743 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Vila Amsterdam Kamarier
Kerkon:Kamarier rr "Asim Zeneli", perballe Ambasades Hollandeze Tel.267439 Mob.0692066866 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Vila Amsterdam Kamarier
Kerkon:Kamarier rr "Asim Zeneli", perballe Ambasades Hollandeze Tel.267439 Mob.0692066866 - Tirane

Profesioni: Punetore per profile xhamash , tek Firma Shpigel
Kerkon te punesoje:Punetore per profile xhamash me eksperience pune Tel.352107 - Tirane

Profesioni: Punetore
Kerkoj te punesoj 2 punetore(F) ne rulet nje me eksperience dhe nje pa eksperience pune mosha 18-30 vjec prane Fakultetit te Shkencave dhe Natyres Mob.0682044152 - Tirane

Profesioni: Kamarier/e , tek Bar -Kafe Family Kamarier
Kerkon:Kamatier/e me eksperience pune mosha deri 35 vjec rr. Deshmoret e 4 Shkurtit", perballe me Fiesten Mob.0692796294 - Tirane

Profesioni: Punetore/e magazine dhe transporti
Kerkojme:Punetore/e magazine dhe transporti meshkuj ose femra mosha deri ne 20 vjec me arsim 8- vjecar Tel.343778 orari 08.00-17.00 - Tirane

Profesioni: Punetor, tek nje punishte plastmasi
Kerkojme:Punetor Rr. e Kavajes, qendra e Realizimit te veprave te Artit Mob.0692847865 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Lokali tek Liqeni artificial Kamarier
Kerkon:Kamarier turni I orari 07.00- 15.00 Mob.0692094436 - Tirane

Profesioni: Punojnese
Kerkohet:Nje punojnese per te punuar ne nje agjenci turistike e specializuar dhe me pervoje pune Mob.0682034264 - Tirane

Profesioni: Kamarier /e, tek Pizza Time Kamarier
Kerkon:Kamarier /e me eksperience pune Mob.0692085072 - Tirane

Profesioni: Shites ne terren Shites
Kerkohet:Shites ne terren me patente arsim te mesem, avantazh shkolla e larte, banues ne Tirane Cel.0692108028 - Tirane

Profesioni: Picier
Kerkohet:Picier me eksperience pune Autostrada Tirane Durres, km8 Mob.0682232608 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek Butik "Neancy" Shites
Kerkon:Shitese me eksperience (te kate punuar me pare ,shitese) Adresa:Rr. Elbasanit",tek Ura Tel.378810 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar -Kafe 4 Stinet Kamarier
Kerkon:Kamarier me eksperience pune ne fund te kolaudimit te makinave Mob.0692947547 - Tirane

Profesioni: Banakiere, tek Bar -Restorant Start Banakier
Kerkon:Banakiere, me pervoje turni I Mob.0692399299 - Tirane

Profesioni: Shitese , tek dyqan me artikuj shtepiake Shites
Kerkon:Shitese me eksperience pune mosha 35-45 vjec tek Blloku, ngjitur me Restorant "Berlin" Tel.270233 - Tirane

Profesioni: Kamariere Kamarier
Kerkohet Kamariere(F) tek Zogu i Zi, ngjitur me supermaket Shyze Mob.0682201262 Tel.04250577 - Tirane

Profesioni: Banakiere,tek Vila Ferrari Banakier
Vila Ferrari.Kerkon;Banakiere. rr."Artan Lenja"prane Fakultetit te Inxhnierise se Ndertimit.Tel.231703/0692575172 - Tirane

Profesioni: Parukier/e,tek salloni i Bukurise"Femme Fatale" Sallone bukurie & Mode
Salloni i Bukurise"Femme Fatale".Kerkon Parukier/e.Me pervoje minimale prej 3-vjetesh.Mundesisht te kete kryer arsimin e mesem.Prane"Internacionalit".Mob.0682959784 - Tirane

Profesioni: Kamarier,tek Bar-Kafe Aroma Kamarier
Bar-Kafe Aroma.Kerkon Kamarier.Me eksperience pune.rr."Grigor Heba".Tel.251980 mob.0682026294 - Tirane

Profesioni: 4 shofere furgoni10+1 Shofer tonazhi te lehte
Kerkohen 4 shofere furgoni 10+1,me mjetin e tyre,per shoqerimin e nxenesve ne nje shkolle private.Mob.0692320747.Tel.242857 - Tirane

Profesioni: Banakiere,tek Bar-Kafe Flares Banakier
Bar-Kafe Flares Kerkon 2 banakiere.Te kene eksperience pune.Mob.0692620010/0692535893 - Tirane

Profesioni: Piktore
Kerkojme te punesojme Nje piktore.Me ose pa diplome per punim te mozaikut ne mermer.Instituti i larte Bujqesor,reparti i mozaikut.CEL.0692092259 - Tirane

Profesioni: Kuzhniere,tek Bar-Restorant"Hacienda Palma" Guzhinier
Bar-Restorant"Hacienda Palma" Kerkon Kuzhiniere(F).Mob.0682133242/0692899468 - Tirane

Profesioni: Parukiere-Estetiste,tek Parukieri Papion Sallone bukurie & Mode
Parukeri Papion Kerkon Parukiere-Estetiste.Me eksperience pune.rr."Myslym Shyri".Tel.04/267 358 Mob.0692115101 - Tirane

Profesioni: Kamarier/e,tek Taverna Dajti Kamarier
Taverna Dajti Kerkon te punesoje :Kamarier/e.Me eksperience pune.Mob.0692096122/0682066499 - Tirane

Profesioni: Agjent shitjesh,tek Pasticeri Verona Agjent marketingu
Kerkon Agjent shitjesh.Mosha 25-35 vjec.Pervoje pune,te njohe shume mire Tiranen,aftesi te mira ne drejtimin e mjetit,rr."Komuna e Parisit"Tel.271762 - Tirane

Profesioni: Banekiere,tek Bar-Restorant London Banakier
Bar-Restorant London.Kerkon;Banakiere.Mob.0692070082 - Tirane

Profesioni: Shitese Butiku Shites
Kerkohen 2Shitese Butiku.Me eksperience pune.Rr."Durresit"Mob.0682277542/0692060629 - Tirane

Profesioni: Kamarier,tek Club Inter Kamarier
Club Inter.Kerkon Kamarier.rr.e Kavajes prane Volkswagenit.Mob.0692024152 - Tirane

Profesioni: Ekonomist,ne firme prodhimi
Firme Prodhimi.Kerkon.Nje ekonomist/e.Te jete nen moshen 30 vjec,te kete mbaruar shkollen e larte dega Ekonomi/Finance.Te njohe programet Alfa 4-5 ose Financa 4.5.Te njohe mjaftueshem gjuhen Angleze.Mob.0692032674 - Tirane

Profesioni: Banakier, tek bar Frenis Banakier
Bar Frenis.Kerkon:1 Banakiere.Mosha 18-26 vjec.Me eksperience pune.Perballe shkolles "Petro Nini",tek Taksite.Mob.0692839322 - Tirane

Profesioni: Specialist per furre buke
Kerkohet.Specialist per furre buke.rr."Riza Cerova" Nr.191,tek Medreseja.Tel.360 483 - Tirane

Profesioni: 2 Kamariere,tek Bar-Restorant Napoli Kamarier
Bar-Restorant Napoli.Kerkon:2 Kamariere.Me eksperience pune.Mob.0692320401 - Tirane

Profesioni: Tapicier
Kerkohet Tapicier.Me pervoje.Orari 08.00-16.30 Mob.0682285083 - Tirane

Profesioni: Pastruese,tek Hotel Mini
Hotel Mini.Kerkon Pastruese.Mosha 35-40 vjec.Me eksperience pune.rr.e Dibres Nr.3.Tel.233097 - Tirane

Profesioni: Hidraulik Specialist
Kerkohet Hidraulik Specialist.Me eksperience pune ne kete fushe.Te kete mbaruar shkollen per hidraulike.Preferohen mosha te reja deri ne 30 vjec.Mob.0692670477 - Tirane

Profesioni: Shitese mobilerie Shites
Kerkohet Shitese mobilerie.Te kete aftesi shitje,mundesisht te kete punuar ne kete pune.Mosha (mesogrua) 35-40 vjec.Mob.0692092575 - Tirane

Profesioni: Kamarier,tek Pasticeri Internacional Kamarier
Pasticeri Inernacional.Kerkon Kamarier.Me pervoje pune.Mosha 25-30 vjec.(Jo studente)Ne rr.e Durresit,perballe Ministrise se Arsimit. - Tirane

Profesioni: Lavazhier
Kerkohen 2 Lavazhier.Me eksperience pune.rr. e Durresit,prane Bllokut te Ambasadave.Mob.0692320401 - Tirane

Profesioni: Banakier,tek Bar-Kafe SAN Valentino Banakier
Bar-Kafe San Valentino.Kerkon;2 banikiere (M)Me pervoje .rr.e Kavajes perballe Ambulances Nr.9 - Tirane

Profesioni: Shofer,ne firme tregtare Shofer tonazhi te lehte
Firme Tregtare.Kerkojme:Nje shofer.Mosha 25-30 vjec.Duhet te kete eksperience si shperndares.TEL.234172.Blloku i magazinave,rr."Siri Kodra",Tirane - Tirane

Profesioni: Shitese , tek Piceri Seven Shites
Kerkon:3 Shitese, me eksperience Rr.e Durresit Tel.227886 - Tirane

Profesioni: Pjatalarese , tek Mengjezore Arberia
Kerkon te punesoje:Pjatalarese Rr."4 shkurti", prane Bankes Amerikane te Shqiperise Mob.0692420824 - Tirane

Kerkohet te punesohet nje menaxher me pervoje per shitje veshmbathjesh, per te gjitha grupmoshat, jane cilesore, trikotazhi eshte grek.
0683027525 .

Kam hapur nje faqe interneti por eshte ne anglisht.Kerkoj dike qe ta perktheje dhe ta pershtase ne shqip.
0692026229 .

Restorant Divjaka Fish , kerkon te punesoje dy ndihmese kuzhiniere, orari punes: 14 00 -22 00 . Adresa: Prapa TVSH, perballe me Ambasaden Rumune.
0692661265 .

Kerkojme te punesojme nje menaxher/e per reklama me ndrišim me germa pešikllasi dhe metalike.
0692331808 .

Kerkoj nje kamariere grua deri ne moshen 30 vješe, per nje lokal familjar, tek Shelgu.
068222236 .

Kerkojme te punesojme dy banakiere dhe dy kamarier ne nje Bar-Restorant.Te jete nga Durresi.
0682070271 .

Kerkoj nje mesuese te gjuhes italiane per nivel mesatar.Mundesisht te banoje ne zonen e Tiranes se Re, prane Stadiumit Dinamo.
0682165456 .

TPK Solutions kerkon perfaqesues ne cdo qytet te vendit.Kompania operon ne fushen e zhvillimit te programeve kompiuterike per biznese te šfaredo lloji. Ne gamen e produkteve perfshihen programe per bare, restorante, supermarkete etj.Perparesi kane firmat qe shesin kompiutera ose pjese kompiuterash
0682072060 .

Kerkohet te punesohet nje xhenerrik, me eksperience pune.
0692078078 .

Kerkojme kamariere , vetem per turnin e pare.Lokali Serdi.Rruga Tefta Tashko.
0682720594 .

Kerkojme kamariere ne nje lokal, tek Rruga Mine Peza, prane Komisariatit Numer 3.
0683125292 .

Kerkoj te punesojme nje shofer shperndares, te interesuari te dergojne CV ne adresen e e-mailit.
erindi19ris@yahoo.com (erindi19ris@yahoo.com).

Bar Tirana, kerkon dy kamariere,ne Rr.Myslym Shyri, vila 97.
0682137391 .

Qendra Kujdesi Shendetesor, kerkon te punesoje infermiere M/F mbi 22 vješ.Konkurentet duhet te paraqitin diplome shkolle, CV, deshmi kualifikimi, dy fotografi, certifikate, fotokopje.Duhet te jene te gatshem per te punuar me tre turne.Adresa: Rr. Kongresi i Manastirit, Pallati i Ri, 100m mbi Shkollen e Mesme Cajupi.
04/378937
0692161671 .

Kerkoj nje kamariere grua, deri ne moshen 30 vješe.Adresa e Lokalit:Rruga.Don Bosko.
0682222361 .