PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes SmartBpx MXQ 4K Pro 2300 Lekettbb
27.09.2023, 17:26
Shitet smartbox MXQ 4K Pro Android 7 ne gjendje shume te mire.
8 Gb rom,1Gb ram ,Hdmi,Wifi,Pult,Kavell rrjeti,Mouse me lidhje usb.4 porta usb input ,Sd kart input si dhe microSd kart input.


Cmimi: 2300 lek te reja dhe I diskutueshem.

Kontakt:Vetem me mesash ne whatsapp ose sms.

cel:0686261441