PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes biciklete BMX Monter 7.000 LekeKastriot Kotoni
03.01.2023, 15:55
Ngjyra.....: e bardhe

Okazion! Shes biēikletė Monter 🚲


Shes biēiklete Monter ne gjendje shume te mire fizike dhe pune.
E gatshme pėr ēdo provė.
Shitet per arsye mosperdorimi.


Ēmimi: 7000 lekė


Kontakt: 0692111843


Cel. : 0692111843