PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Dyshek dhe Jastek nugabest kurativ i RI 840 EuroIT-KM
31.10.2022, 15:23
Shitet dyshek dhe Jastek Nugabest kurativ prodhuar ne Korene e Jugut, me gur turmanium , shitet per arsye mos perdorimi


Dysheku i tourmaniumit NugaBest trajton gjith organizmin (nepermjet rrezes infra te kuqe te gjate , joneve negative , trajtimit me nxehtesi )
- Qeteson sistemin nervor
- Relakson muskujt
- Normalizon gjumin
- Permireson qarkullimin e gjakut
- Forcon muret e eneve te gjakut
- Permireson punen e organeve te frymemarrjes
- Nxjerr mbeturinat dhe toksinat
- Eliminon dhimbjen dhe inflamacionin
- Forcon sistemin imunitar
- Permirson gjendjen e lekures
- Ngadaleson procesin e plakjes

Telefon
0689038106
0674992969