PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, permbledhje mbi vende te reja pune, ekonomiste, sekretare, gastronomi, shitesa...Genta
19.09.2005, 11:36
Profesioni: Picier, tek Bar "Kaprico" Kamarier
Kerkon Picier te kete eksperience pune tek Blloku Tel.268190 - Tirane

Profesioni: Manikyriste, tek Sallon Sothys
Kerkon Manikyriste per manaikyr te thjeshte dhe venie thonjsh. te kete eksperience 1 vjecare.Adresa: prane Ministrise se Shendeteise Tel.367299 - Tirane

Profesioni: Kamariere, tek Bar -Kafe " Rediela" Kamarier
Kerkon te punesoje 2 Kamariere me eksperience pune mosha 25-30 vjec Rr,"Elbasanit", ish Posta e vjeter Mob. 0692156791 - Tirane

Profesioni: Punonjes Interneti , tek Kafe Internet Siar
Kerkon Punonjes Interneti me eksperience pune Mob.0682724785 - Tirane

Profesioni: Bnakiere, tek Bar- Restorant "Olsi" Banakier
Kerkon:Banakiere ne Allias Mob.0682068330 - Tirane

Profesioni: Specialist (Bojaxhi)per Lyerje Mobiliesh , tek Firma "Belin"
Kerkon te punesoje Specalist (Bojaxhi) per lyerje Mobiliesh ndihemsa per bojhaxhi dhe marangoze transporti i garantuar Adresa: prane Ures se fabrikes Mob. 0682037098/ 0682033295 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar "Kozmos" Kamarier
Kerkon te punesoje Kamarier me eksperience pune mosha deri ne 25 vjec,Puna me 2 turne Tirane e Re, perballe Postes nr.8,prane Kulles"Zajet" Tel,246403 Mob.0682268654 - Tirane

Profesioni: Punetor Lavazhi
Kerkohet Punetor Lavazhi te kene punuar ne kete fushe 100m siper Stacionit te Fundit te Porcelanit Mob.0682661917 - Tirane

Profesioni: Kamarier/e, tek Night Red Bar Kamarier
Kerkon Kamarier/e me eksperience pune, prane shkolles "Petro Nini"Tirane e Re Mob.0692207104 - Tirane

Profesioni: Motorrist, tek Auto Servis Motorrist
Kerkon te punesoje:Motorrist me eksperience pune mosha 25-40 vjec Rr."Dibres" Mob.0692061400 - Tirane

Profesioni: Pastruese ambienti, tek Night Red Bar
Kerkon:Pastruese ambienti mosha 25-40 vjec prane shkolles "Petro Nini",Tiran e Re Mob.0692207104 - Tirane

Profesioni: Shitese, tek Mobileri Gjermane Shites
Kerkon:Shitese me eksperience pune tek Xhamlliku, perballe Postes nr.14. Mob.0682984604 - Tirane

Profesioni: Kamariere , tek Bar- Pasticeri "Loving Blu" Kamarier
Kerkon:Kamariere per turnin e dyte Rr."Mysalym Shyri" 200m nga Unaza Mob. 0682235156 - Tirane

Profesioni: Kontrollore Perfundimtare, tek Agmar AL
Kerkon Kursante Kontrollore perfundimtare me eksperience pune Rr."Siri Kodra",4/4 ish Blloku i magazinave te tregetise Mob.0682034653 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek OA Club Kamarier
Kerkon:2 Kamarier me pervoje pune ne restorant Rr."Siri Kodra",nr.42/1 tek Selvia.Cel 0692458984 - Tirane

Profesioni: Punetore Rrobaqepesie, tek Agmar AL Rrobaqepsi
Kerkon:Punetore Rrobaqepesie, me eksperience pune Rr,
"Siri Kodra" ,tek Blloku i Magazinave Tel.048302073/ 228409 Mob.0692026630 - Tirane

Profesioni: Punonjese Fast-Foodi , tek Bar -Restorant " Tasho"
Kerkon:Punonjese Fast-Foodi, mbrapa "Zerit te Popullit" Tel. 233 130 Mob.0682031197 - Tirane

Profesioni: Punetore marketi, tek Komplekesi Xh & Xh
Kerkon Punetore marketi Adresa:Rr."Pandi Dardha",nr.7, perballe Servisit te "Fiatit" Mob.0692077123 - Tirane

Profesioni: Specaliste byreku, tek Bar- Restorant "Tasho"
Kerkon Specialiste byreku Tel.233130 Mob.0682031197 - Tirane

Profesioni: Sekretare Zyre, tek Firma Sasi Sh. P. K Sekretari Recepsion
Kerkojme Sekretare Zyre te zoteroje mundesisht
greqisht- anglisht Rr.Tafaj Nr.3(tek Selvia) Mob.0692077109 Tel.04/234111 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar-Restorant "Kursal" Kamarier
Kerkon:Kamarier,Rr."Sami Frasheri",prane gjimnazit "Petro Nini Luarasi" Mob.0682344794 /0682166510 - Tirane

Profesioni: Punetore, tek nje firme qe prodhon kepuce te cilesise se larte per femra
Kerkon:30 Punetore me eksperience ose jo mosha 18-30 vjec Rr."5 Maji"perballe Nish Kimikes Mob.0682066667/ 0682197512 / 0692184889 - Tirane

Profesioni: Kamarier/e, tek Bar-Kafe "Star Night" Kamarier
Kerkon:Kamarier/e Rr."Vaso Pasha", prane Mjelmes Tel.246211 Mob.0683065592 - Tirane

Profesioni: Shitese, tek Mobileri Real Market Shites
Kerkon te punesoje:Shitese me orar te plote duhet te plotesojne keto kushte: mosha nen 30 vjec te kene mbruar shkollen e mesme, ose te larte te njohe gjuhen italiane dhe angleze me eksperience pune Rr.rr. se Durresit, nr.37 Tel.239122 - Tirane

Profesioni: Punetore pastrimi , tek Snack Bar "E 88"
Kerkon Punetore Pastrimi mosha deri 40 vjec Puna me dy turne. - Tirane

Profesioni: Specialiste rrobaqepesie per gra, tek Atelie Moda "Neta" Rrobaqepsi
Kerkon:Specialiste rrobaqepesie per gra me kesperience pune Rr."Komuna e Parisit",10m mbi Universitetin New York, kompleksi i pallateve te Tan Dylakut 0682064222 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Snack Bar "E 88" Kamarier
Kerkon: Kamarier me eksperience pune Blv."Zhan D'Ark", prane Ekspozites "Shqiperia Sot" Tel.270920 Mob.0692092993 - Tirane

Profesioni: Shitese, tek Ital Butik Shites
Kerkon te punesoje Shitese mosha nen 27 vjec orari i punes 7:00-14:00 tek Medreseja Mob.0692785178 - Tirane

Profesioni: Pastruese , tek Bar-Restorant "Oski"
Kerkon:2 Pastruese kushte shume te mira pune perballe Arkivit te Shtetit, ne Unaze Tel.249296 Mob.0692103413 - Tirane

Profesioni: Ekonomiste
Kerkohet Ekonomiste Dega Finance te njohe gjuhen Angleze - Tirane

Profesioni: Kamarier/e, tek Bar-Restorant-Piceri "Opari" Kamarier
Kerkon Kamarier/e perballe ish-Uzines Enver Mob.0682064641 - Tirane

Profesioni: Shofer, tek Firma "Everest IE"
Kerkon Shofer per shitjen e produkteve ne Tirane Tel.222 699 - Tirane

Profesioni: Kmarier, tek Bar-Restorant "Laguna" Kamarier
Kerkon te punesoje:Kamarier Rr."Fortuzi",nr. 16 Mob.0692133939 - Tirane

Profesioni: Pergjegjes reparti Zdrukthtarie , tek Firma Qehajaj
Kerkojme Pergjegjes repart Zdrukthtarie te kete aftesi drejtuese te njohe zanatin Rr."5 maji", Mob.0682054530 - Tirane

Profesioni: Punetore, tek Piceri Sev7en
Kerkon te punesoje punetore Rr."Durresit"Tel.04/227886 - Tirane

Profesioni: Pastruese , tek Bar-Kafe "Caplini"
Kerkon Pastruese Adresa:mbrapa Muzeut Kombetar Tel.0682150501 - Tirane

Profesioni: Marangoz, tek Firma Qehaja
Kerkojme Marangoz per punimin MDF,melamin e dru Mob.0682054530 - Tirane

Profesioni: Kamarier/e, tek Bar -"Mariela" Kamarier
Kerkon Kamarier/e me eksperience pune Pallatet e Shallvareve Mob.0692435224 - Tirane

Profesioni: Shites, tek Firme Turke "CSS Opendoor" Shites
Kerkon:8 Shites(djem)Transporti i siguruar dhe falas Adresa:Qendra Tregtare Univers Mob.0692081600 - Tirane

Profesioni: Pastruese
Kerkohet Pastruese Rr."Parisit" Mob.0682759301 - Tirane

Profesioni: Ekonomist/e, tek Firme Turke "CSS Opendoor"
Kerkon:Ekonomist/e te njohe gjuhen turke Adresa:Qendara Tragetare Univers Mob.0692081600 - Tirane

Profesioni: Pastruese, tek THe Coffee Store
Kerkon te punesoje:Pastruese Sheshi "Italia"parballe stadjumit "Qemal Stafa" Mob.0692105190 - Tirane

Profesioni: Mesuese , tek Shkolla jo publike
Kerkon te punesoje Mesuese te profilit te ciklit te ulet Histori-Gjeografi Biologji-Kimi Gjuhe -Letersi Edukatore Mob.0682181611 Tel.258935 - Tirane

Profesioni: Banakiere Banakier
Kerkohet Banakiere Rr."Parisit" Mob.0682759301 - Tirane

Profesioni: Farmacist i larte
Kerkohet Farmacist i larte per te punuar ne nje depo farmaceutike Adresa:Blloku Gitash, Laprake Tel.266354 - Tirane

Profesioni: Pjatalarese, tek Bar Pasticerp XL
Kerkon:Pjatalarese mosha deri 30 vjec Rr."Elbasanit", mbrapa shkolles se mesme te gjuheve te huaja Mob.0692124804 - Tirane

Profesioni: Inxhinier ndertimi, tek Mobileri "Roal"
Kerkon: Inxhinier ndertimi Tel.048300033 Tel/fax.048300032 - Tirane

Profesioni: Banakier, tek Bar-Pasticeri XL Banakier
Kerkon:Banakier me eksperience pune Mob.0692124804 - Tirane

Profesioni: Shitese, tek Mobileri "Roal" Shites
Kerkon: Shitese te perkoheshme dhe definitive Transporti i garantuar - Tirane

Profesioni: Punetore,
Kerkohet Punetore Transporti e Magazine femra dhe meshkuj mosha deri 20 vjec Arsimi 8- te vjecar Tel.343 778 - Tirane

Profesioni: Sekretare, tek Kompani Private
Kerkon te punesoje: Sekretare te zoteroje shume mire gjuhen italiane dhe angleze te kete njohuri baze te kompjuterit Tel.048300669 Mob.0692085371 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar- Piceri "Glen Grant" Kamarier
Kerkon :Kamarier me eksperience pune Rr."Don Bosko" prane Vizion Plus Tel.228164 - Tirane

Profesioni: Arkitekt/e,
Kerkohet, Arkitekt/e Te pakten te kene 3-4 vjet eksperience pune Preferohen te diplomuarit jashte shtetit Mob.0682059590 - Tirane

Profesioni: Kamariere, tek Bar Fame Kamarier
Kerkon te punsoje:Kamariere adresa: ish Blloku - Tirane

Profesioni: Dentiste, tek Klinike Dentare
Kerkon te punesoje Dentiste Mob.0692439443 - Tirane

Profesioni: Pastruese, tek Bar Fame
Kerkon te punesoje: Pastruese Adresa: ish Blloku - Tirane

Profesioni: Shitese, tek dyqan muzike "Super Sonic" Shites
Kerkon Shitese per paradite me ose pa eksperience pune mosha 18-26 vjec te interesuarit te pearaqiten ne adresen: Rr."Myslym Shyri", - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Taverna Tafaj Kamarier
Kerkon te punesoje: Kamarier(M) Bari puna me dy turne Rr."Mine Peza",nr. 86 Tel.234280 - Tirane

Profesioni: Shitese, tek Dyqani i veshjeve "Puma" Shites
Kerkon te punesoje: Shitese me eksperience pune mosha 18-25 vjec Te jete e paraqitshme dhe e komunikueshme Rr.Puntoret e "Rilindjes" Kullat e kuqe perballe Parlamentit, kati II Tel.245399 Mob.0692691099 - Tirane

Profesioni: Punetore, tek Bar Rulet
Kerkon te punesoje: Puntore (Femra) mosha nen 27 vjec te jene te paraqitshme si dhe si sigurime Shoqerore Rr."Nikola Tuqe" Mob.0692083290 / 0682809990 - Tirane

Profesioni: Ekonomist te larte 5 vjecar ,Teknik druri
Servis.Kerkon:Ekonomist te larte 5 vjecar,te punoje ne programet Alpha dhe Financa 5,te dije anglisht.Autostra Tirane-Durres.0692066566. - Tirane

Profesioni: Kamariere, tek Bar-Kafe"Rediela" Kamarier
Bar-Kafe"Rediela".Kerkon:2 Kamariere.Paga e kenaqshme.Rr."Elbasanit",ngjitur me Posten tek Kendi i Lojrave.Mob.0692156791. - Tirane

Profesioni: Punetor Bilardoje
Bilardo Tare I.Kerkon te punesoje:Punetor Bilardoje.Jo student dhe te jete nga Tirana.Mosha 19-30 vjec.Mob.0692240643. - Tirane

Profesioni: Nd/Kuzhinier, tek Restorant-Piceri"Shvejk" Guzhinier
Kerkohet:Nd/Kuzhinier (M).Te njohe kuzhinen Trdicionale dhe Italiane.Mbrapa Ambasades Maqedonase.Tel.274177.Mob.0692098671. - Tirane

Profesioni: Shitese, ne dyqan kepucesh dhe veshjesh. Shites
Kerkohet.Shitese.Kepucesh,veshjesh.Dyqani komod.Mosha mbi 25-vjec.Mundesisht te dije gjuhen Italiane.Mob.0682349997. - Tirane

Profesioni: Kamariere,tek Bar-Restorant"Opari" Kamarier
Bar-Restorant"Opari".Kerkon:Kamariere.Me eksperience pune.E gatshme te punoje ne 2.Kushte shume te mira pune.Rr."Kavajes",prane ish Parkut te Autobuzave.Mob.0682064641. - Tirane

Profesioni: Sekretare Asistente Sekretari Recepsion
Kerkohet.Sekretare Asistente.Te kete mbaruar shkollen e larte per Juridik.Te njohe shume mire gjuhen angleze.Te jete e komunikueshme.Te jete e paraqitshme.Mosha nen 30vjec.Tel.04/280341/280343.Mob.0692087827. - Tirane

Profesioni: Banakier/e, tek Brixhina Bar-Kafe Banakier
Kerkohet:Banakier/e.Te jene me eksperience pune.Rr.'Budi",prane Qytetit Studenti.Tel.04/374023.Mob.0682941130. - Tirane

Profesioni: Ekonomist,tek Firma'First Wood"
Kerkohte:Ekonomist.Te kete eksperience pune.Te njohe programin Finanaca 5 ne menyre profesionale.Mob.0692269159. - Tirane

Profesioni: Kamarier,tek Bar-Restorant"Vjosa" Kamarier
Kerkohet:Kamarier.Vetm turni I.Qyteti i Nxenesve perballe Tregut Ushqimor.Mob.0682980667. - Tirane

Profesioni: Pastruese, tek Bar-Kafe"Green"
Kerkohet Pastruese.Vetm turni I.Rr."Durresit",perballe Restorant Napoli.Mob.0682730702. - Tirane

Profesioni: Mjeshtera si:Llamariniste,stukime
Servis"Gjoka".Kerkon te punesoje.Mjeshtra si:Llamariniste,stukime.Me eksperience pune.Kamez,frutikulture.Mob.0682354700/0692053633. - Tirane

Profesioni: Banakier,tek Bar "Galaktika" Banakier
Bar "Galaktika".Kerkon:Banakier(F/M).Me eksperience pune.Tel.242701.Mob.0682223604 - Tirane

Profesioni: Manikyriste Sallone bukurie & Mode
Salloni SOTHYS.Kerkon:Manikyriste.Per manikyr te thjeshte dhe venie thonjsh.Te kete eksperience 1 vjecare.Prane Ministrise se Shendetesise.Tel.367299. - Tirane

Profesioni: KamarierE, tek Kafe Rosuja Kamarier
Kafe Rosuja.Kerkon:Kamariere.Turni I.Orari 7-15.Mosha deri 30 vjec.Mob.0692193991 - Tirane

Profesioni: Shitese, tek Ital Butik Shites
Kerkon te punesoje Shitese mosha nen 27 vjec orari i punes 7:00-14:00 tek Merdeseja Mob.0692785178 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Restorant "Gjeli" Kamarier
Kerkon:Kamarier te kete eksperience pune Rr."Don Bosko"Tel.256747 Mob.0682235602 - Tirane

Profesioni: Manevrator piruni Saldator Saldator
Kerkohet Manevrator piruni Saldator prane Insitutit Bujqesor, Kamez Mob.0692084612 - Tirane

Profesioni: Kuzhinier, tek Restorant "Gjeli" Guzhinier
Kerkon:Kuzhinier mosha mbi 30 vjec, te kene eksperience pune Rr."Don Bosko" Tel.256747 Mob.0682235602 - Tirane

Profesioni: Magazinier, tek Alba Term.
Kerkon:Magazinier, me eksperience pune te kete njohuri kompjuterike kombinat, perballe Drejtorise se Trajnimit te Zjarrfikseve. Tel.351568 - Tirane

Profesioni: Kamarier /e, tek Bar-Kafe "Kotolori" Kamarier
Kerkon:Kamarier/e per turnin e pare Rr."Durresit". ne Qender. Tel.264578 - Tirane

Profesioni: Shofere, tek Alba Term
Kerkon:Shofere me eksperience pune Tel.351568 - Tirane

Profesioni: Pastruese, tek Club Inter
Kerkon:Pastruese Rr."Kavajes", prane VW-it Mob. 0692024152 - Tirane

Profesioni: Rrobaqepese Rrobaqepsi
Kerkohet Rrobaqepese, me ekspereience pune Mob.0682048283 Tel.340263 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar "Lux" Kamarier
Kerkon Kamarier, Kontaktoni vetem me Pronarin ne oren 10-12 dhe 17-20 Sheshi Skenderbej, mbrapa Pallatit te kultures, Tel.251990 - Tirane

Profesioni: Marangoz
Kerkohet Marangoz, me eksperience pune Mob.0682048283 - Tirane

Profesioni: Banakiere, tek Bar "Lux" Banakier
Kerkon:Banakier, Rr:Kavajes:,prane VW-it Mob.0692024152 - Tirane

Profesioni: Punetor, tekHidro Sanitare
Kerkohet:Punetor, te kete njohuri mbi montimin e paisjeve hidrosanitare,si:Vaska hidromasazhi, gabina dushi, vc, bide etj: Cel.0692052446 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar-Kafe "Medium Club" Kamarier
Kerkon:Kamarier prane Gjykates se Rrethit, tek Ekspozita kullat jeshile Mob.0692205338 - Tirane

Profesioni: Montues per tenada dielli
Kerkohet Montues per tenda dielli Preferohet me eksperience pune Mob.0692966619 - Tirane

Profesioni: Banakiere, tek Bar-Kafe "Studenti" Banakier
Kerkon 2 Banakiere rr."Artan Lenja" tek "21 Dhjetori" Mob.0692087206 - Tirane

Profesioni: Saldatore, tek Skela Syla Saldator
Kerkon te punesoje: 2 Saldatore te kene eksperience pune Mob.0682062999 - Tirane

Profesioni: Pjatalarese , tek Hotel Eiffel
Kerkon Pjatalarse Autostrada Tirane Durres Tel.048200387 Mob.0682056670 - Tirane

Profesioni: Makiniste, tek Firma Ja- Ada
Kerkon:Makiniste per qepje pandoflash me ose pa eks[perience pune Kombinati Tekstil, ish Fabrika e Spangos Mob.0682154981 - Tirane

Profesioni: Kuzhinier /e, tek Hotel Eifeil
Kerkon:Kuzhinier/e me eksperience pune te njohe kuzhinen italiane dhe tradicionale Tel.048200387 Mob.0682056670 - Tirane

Profesioni: Shitese Butiku Shites
Kerkohet Shitese Butiku Mosha 30-35 vjec Tejete e paraqiteshme dhe e komunikueshme te jete pa preokupime familjare Te kete arsim te mesem Ne fillim te rr."Barigadave", tek Stacioni i Trenit Mob.0682981327 - Tirane

Profesioni: Banakiere, tek Bar-Kafe
Kerkon:Banakiere (F)perballe TV Klan Mob.0682463467 - Tirane

Profesioni: Punetore per qepjen e carcafeve
Kerkohen 10 Puntore Te dine makinen qepese Reparti brenda tek ish-Poligrafiku Tel.355403 Mob.0682562270 - Tirane

Profesioni: Kamarier, tek Bar Yes
Kerkon:Kamarier me eksperience pune Prane XL, tek Gjuhet e Huaja Mob.0682247716 - Tirane

Profesioni: Rrobaqepese te kualifikuar , tek Perde "Roar"
Kerkon:Rrobaqepse te kualifikuar Rr."Muhamet Gjollesha", perballe ish postes se lagjes nr. 8,Tel.246560 Mob.0682058493 - Tirane

Profesioni: Kamarier , tek Bar-Kafe"Emocion"
Kerkon: Kamarier Adresa: tek Stadiumi Dinamo ish, Materniteti i Ri prane Restorant"Ujevares" Mob.0682022655 - Tirane

Profesioni: Punetore rrobaqepesie, tek Agm,ar Al
Kerkon: me eksperience pune Kursante Mob.0682034653 - Tirane

Profesioni: Banakiere , tek Bar-Kafe "Emocion" Banakier
Kerkon: Banakiere Adresa:tek Stadiumi Dinamo, ish Materniteti i Ri,prane Restorant, Ujevares: Mob.0682022655 - Tirane

Profesioni: Specialist Bojaxhi per lyerje Mobiljesh
Firma "Belin"Kerkon te punesoje:Specialist (Bojaxhi)per lyerje Mobiljesh Transporti i garantuar Adresa:Prane Ures se farkes Mob.0682037098 / 0682033295 - Tirane

Profesioni: Kuzhinier, tek Bar-Restorant- Piceri "Dolce Vita" Guzhinier
Kerkohet:Kuzhinier Te njohe mire guzhinen italiane dhe tradicionale Te kete eksperience pune Mob.0682923686 - Tirane

Profesioni: Mekanik Mekanik
Perfaqesi Ekskluzive per tregtimin dhe sherbimin teknik te makinerive te ndertimit dhe germimit.Kerkon:Mekanik.Nga 25-40 vjec.Kusht i domosdoshem te flasi gjuhen greke.Vetem propozime serioze.TEL.& Fax.00355(0)48202946.Mob.0692054505-6. - Tirane

Profesioni: Pjatalarese
Bar-Kafe-Restorant"Luani".Kerkon:Pjatalarese.Rr."5 Maji",100m nga hyrja e rruges.Mob.0682593670. - Tirane

Profesioni: Punetore marketi
Kompleksi Xh&Xh.Kerkon;Punetore marketi.Adresa:Rr."Pandi Dardha",nr.7,perballe Servisit te"Fiatit".Mob.0692077123. - Tirane

Profesioni: Kamariere,tek Bar-Kafe"Gresi" Kamarier
.Te jene te komunikueshme dhe te paraqitshem.Rr."Dibres",prane Shkolles se Bashkuar.Tel.362746. - Tirane

Profesioni: Punonjes Interneti Internet
Bar-Kafe-Internet"Siar".Kerkon:Punonjes Interneti.Me eksperience pune.Rr.'Kavajes",20m poshte Samsungut.Mob.0682724785. - Tirane

Profesioni: Banakiere,tek Bar-Piceri "Antipatria" Banakier
Bar-Piceri "Antipatria".Kerkon:Banakiere.Blv.'Zhan D'Ark",pallati jeshil,perballe Maternitetit te Ri,tek Brryli.Tel.378349. - Tirane

Profesioni: Shitese,tek Firma Shik-Shik Berlin Shites
Firma Shik-Shik Berlin.Kerkon:Shitese.Mosha 20-30 vjec.Tel.04/272276.Mob.0692054024. - Tirane

Profesioni: Specialiste per fast-food
Fast-Food.Kerkon:Specialiste per fast-food.Mosha 25-40 vjec.Stacioni i Fundit i Tiranes se Re,Blloku i Vilave Selite.Mob.0692693456. - Tirane

Profesioni: Edukatore, tek Kopshti i Ri "Bambini" Edukim & Trajnim
Me arsim perkates.Me eksperience pune.Rr."Sadik Petrela",Kodra e Priftit.Mob.0682538361. - Tirane

Profesioni: Kamariere,tek Bar-Kafe"Fabio" Kamarier
Me eksperience pune.Prane shkolles"11 Janari".Mob.0692616061 - Tirane

Profesioni: Marangoz profesionist Teknik mobiljesh
Kerkohet.Nje marangoz profesionist.Adresa:Ish-Kombinati i Tekstileve.Mob.0682799757. - Tirane

Profesioni: Kuzhiniere,tek Kopshti"Engjejt e Jetes" Guzhinier
Te jete me eksperience pune.Rr."Ali Visha",perballe Kompleksit Grant,500m mbi Tregun Elektrik.Tel.04/343209. - Tirane

Profesioni: Parukiere Sallone bukurie & Mode
Sallon Bukurie Testa Nera Schvarzkopf.Kerkon:Parukiere.Me eksperience pune.Rr.'Myslym Shyri".Tel.232709.Mob.0692081011. - Tirane

Profesioni: Kamarier,tek Bar-Kafe Odisea Kamarier
Mosha nen 30 vjec.Me eksperience pune.Tek ish-Blloku.Tel./Fax.240 708/239228.Mob.0692209843. - Tirane

Profesioni: Ekonomiste, tek firma "Brahja"
Firma "Brahja".Kerkon:Ekonomiste te re.Me eksperience pune 2-3 vjet per tu specializuar me synime afat gjata punesimi.Mob.0682063162 - Tirane