PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė, permbledhje mbi vende te reja puneGenta
19.09.2005, 11:32
Tel / Fax: 0692877921 /
Profesioni: Operator kompjuteri
kerkoj dike qe te zoteroj shkelqyeshem programet corel dhe fotoshop per mesime private. pagesa e kenaqshme


Punedhensi: Dyqan Veshjesh
Tel / Fax: 0682180766 /
Profesioni: Shitės
Kerkohen vajza te reja per te punuar si shitese ne nje butik ne nje zone te mire te Tiranes ne dy orare 7.30- 2.30 paradite dhe 2.30 -9.30 mbasdite. Kushte te mira pune e page e kenaqshme

Punedhensi: Kopeshti i Femijeve "Miqte e Vegjel"
Tel / Fax: cel: 069-27-47-444 /
Profesioni: Edukatore Kopshti
Kopeshti i Femijeve "Miqte e Vegjel", qe ndodhet ne Tiranen e Re, kerkon te punesoje nje edukatore qe te permbushe keto kritere:

-te kete pervoje 3-5 vjet si edukatore ne sistemin parashkollor, per femijet 3-6 vjec;
-te kete certifikaten e kualifikimit perkates;
-te jete ne moshen 35-45 vjec;
-te paraqese 2 letra rekomandimi.

Punedhensi: Shtėpia Botuese "Mesonjetorja"
Tel / Fax: 358 612 / 358 612
mesonjetorja@yahoo.com (mesonjetorja@yahoo.com)
Profesioni:
Shtėpia Botuese"Mėsonjėtorja" kėrkon tė punėsojė njė Redaktor-Korrektor letrar qė tė ketė njohuri shume tė mira tė gjuhės dhe gramatikės shqipe. Kushtet e punės dhe paga e kėnaqshme. Tė interesuarit duhet tė jenė me arsim tė lartė dhe tė kenė pėrvojė pune nė redaktimin e librave. Dergoni nje CV ne adresen tone te e-mailit.

Punedhensi: Shtėpia Botuese "Mesonjetorja"
Tel / Fax: 358 612 / 358 612
mesonjetorja@yahoo.com (mesonjetorja@yahoo.com)
Profesioni: Mekanik
Kerkon tė punesoje nje Makinist per makine dy ngjyreshe me eksperience pune. Paga e kenaqshme

Punedhensi: Shtėpia Botuese"Mėsonjėtorja"
Tel / Fax: 358 612 / 358 612
mesonjetorja@yahoo.com (mesonjetorja@yahoo.com)
Profesioni: Magazinier
ShB"Mėsonjėtorja" kerkon tė punėsojė njė magazienier(e). I interesuari duhet te jetė me arsim tė larte dhe i predispozuar tė punojė edhe pas orarit tė punės. Pagesa do jetė e kenaqshme. Per ēdo informacion mund tė telefononi ose te dergoni dokumentat nė adresat e meposhtme.

Punedhensi: Shtėpia Botuese "Mesonjetorja"
Tel / Fax: 358 612 / 358 612
mesonjetorja@yahoo.com (mesonjetorja@yahoo.com)
Profesioni: Mekanik
Shtypshkronja "Mesonjetorja" kerkon te punesoje nje Makinist per Makine 1 ngjyreshe. Paga dhe kushtet e punes te kenaqshme. te interesuarit duhet te kene jo me pak se 5-vjet eksperience pune ne fushen e shtypit te librit. Dokumentat mund ti dergoni ne adresėn tonė te e-mailit.

Punedhensi: Shtėpia Botuese&Shtypshkronja "Mėsonjėtorja"shpk
Tel / Fax: 358612 / 358612
mesonjetorja@yahoo.com (mesonjetorja@yahoo.com)
Profesioni: Mekanik
Shtypshkronja"Mėsonjėtorja"shpk kėrkon tė punėsojė njė Mekanist pėr shtyp me dy ngjyra qė tė ketė eksperiencė pune jo me pak se 5 vjet. Kushtet e punės dhe pagesa do jenė tė kėnaqshme.

Punedhensi: Computer Zone
Tel / Fax: 0692917884 /
Fabjan@albacomputer.com (Fabjan@albacomputer.com)
Profesioni: Operator kompjuteri
Kerkohet nje operator kompjuteri qe te punoje ne nje internet cafe.Kushte pune dhe pagese e kenaqshme

Punedhensi: Game Center "Mondi"
Tel / Fax: 00355692554114 /
xhoni_07@yahoo.com (xhoni_07@yahoo.com)
Profesioni:
Punetor Interneti i cili te kete njohuri baze te kompjuterit. Te jete i moshes 22-27 vjec dhe te kete njohuri mbi kompjuterin. Orari eshte 09:00-17:00. Rroga e diskutueshme.

Punedhensi: Zyra e Avokatise
Tel / Fax: 0682314002 / 003554223151
zyraav2000@yahoo.com (zyraav2000@yahoo.com)
Profesioni: Avokat
Te jete gjinia femerore reth moshes 30 vjec.Te jete e gatshme te punoje me orare te zgjatur.

Punedhensi: Vinipharma shpk
Tel / Fax: 0692027681 /
viniph@abissnet.al.com (viniph@abissnet.al.com)
Profesioni: Mjek
Kerkohet mjek(e) per promovim produktesh farmaceutike.Preferohet persona energjike. Do te favorizohen kanditatet qe kane eksperience paraprake ne kete fushe,qe njohin anglishten dhe perdorin MS Office

Punedhensi: Vinipharma shpk
Tel / Fax: 0692174406 / 377418
viniph@abissnet.com.al (viniph@abissnet.com.al)
Profesioni: Operator kompjuteri
Kerkohet operatore kompjuteri te dije te perdore programin financa 5, mundesisht te kete njohuri per medikamentet

Punedhensi: Market Surveillance Project
emali@adn.net.al (emali@adn.net.al)
Profesioni:
The project Market Surveillance System Support to the Ministry of Economy in Albania (Consumer Protection Department), EuropeAid project no. /117774/C/SV/AL is looking for a Local Project Manager for its office in Tirana. This is a full time position until August 2006.

The Local Project Manager will work with all project matters and assist the project team in technical co-ordination and administrative work.

Requirements for the candidate:
 Advanced university degree in the economic area
 Fluent in English
 Good skills of report writing, communication, interpretation, and translation work
 Strong managerial abilities
 Strong computer skills
 Strong ability to work as a part of a multinational team
 Responsible, motivated, punctual and resourceful person
 Good knowledge of the Albanian Economy and consumer protection issues are positive assets

Please submit your application by 20/09/2005 including a Cover Letter and CV (in English) by e-mail or post mail.


Punedhensi: epidamnus
Tel / Fax: 069 22 17 639 /
Profesioni:
Kerkohet marangoz me pervoje pune mundesisht jashte shtetit rreth 30 vjec preferohet me arsim te mesem. Kerkohet gjithashtu edhe nje ndihmes-marangoz deri 25 vjec

Punedhensi: Computer Zone
Tel / Fax: 0692917884 /
Fabjan@computerzone.com (Fabjan@computerzone.com)
Profesioni: Operator kompjuteri
Kerkohet nje operator/e kompjuteri qe te punoje ne nje internet cafe.
Kushte pune dhe page e kenaqshme

Punedhensi: internet kafe
Tel / Fax: +355692926116 /
flori666@msn.com (flori666@msn.com)
Profesioni:
kerkoj nje punonjese e cila te dije te perdore programet baze ne kompiuter.pozicioni i ofruar eshte si operatore ne nje internet kafe.