• Tirane, ofroj vend pune Lektor/Trajnues Programi Bilanc

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Ekonomist-Financier/e
Gjuha
  1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
Kompania TPK Solutions vepron qe prej vitit 2005 në Shqipëri dhe Kosovë në fushën e krijimit të programeve kompjuterike për Biznese. Programet tona kursejnë kohën dhe paratë në administrimin financiar, kontabël dhe të proçeseve të punës të qindra klientëve të madhësive dhe fushave të ndryshme të industrisë.

Për shkak të përdorimit të teknologjisë më të avancuar të programimit në tregun shqiptar (dhe jo vetëm) kompania dhe programi ynë më i njohur BILANC www.bilanc.com është në rritje të vazhdueshme. Versioni i fundit eshte programi Bilanc Online, programi i pare ne Shqiperi dhe jo vetem teresisht web-based, online, mjafton kompjuteri te jete i lidhur me internet te thjeshte. Programi Bilanc, si programi me cilesor ne administrimin financiar dhe kontabel te bizneseve po fiton terren dhe zevendeson programet konkurente.

Për të mbështetur këtë rritje dhe teknologji të avancuar në po kërkojmë një person që t'i bashkangjitet një grupi entuziast, ambicioz dhe profesionist në misionin tonë të përgatitjes së bizneseve shqiptare për tu përballur me sfidat më të mëdha në nivel rajonal e së shpejti edhe evropian.

Pozicioni: Lektor/Trajnues Programi Bilanc

Detyrat:

- Trajnim i klienteve egzistues ne perdorimin e Programit Bilanc
- Trajnim i kursanteve me pagese ne perdorimin e Programit Bilanc
- Pjesemarrje ne takime dhe prezantime te tjera
- Asistence telefonike kontabel per klientet
- Detyra te ndryshme te kesaj fushe sipas nevojes/kerkeses

Arsimi:

Deget, Kontabilitet, Finance, Informatike Ekonomike.
Deri ne 35 vjec.
Mesatare mbi 8.5

Te tjera:

Aktive dhe te pavarur ne vendimarrje.
Kembengules/e per te perfunduar detyrat.
Konfidence dhe vetebesim personal dhe profesional!
Gjithmone ne kerkim te permiresimit dhe te zhvillimit te ideve te reja.
Arrijne gjithmone objektivat brenda afatit.

Ne ofrojme:

Trajnim te plote.
Shperblim ne baze te eksperiences dhe performances.
Pavaresi dhe liri te nivelit me te larte ne punen e perditshme.
Mbeshtetje dhe financim te ideve marketing.

Vetem personat qe permbushin kushtet me siper do te kontaktohen per interviste. Dergoni CV-ne dhe 2 referanca ne adresen:

info@tpksolutions.com
 


Apply WhatsApp
Back
Top