PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, permbledhje mbi vende te reja pune, gastronomi, shitesa, ndihmesa etjGenta
12.09.2005, 18:01
Profesioni: Banakier/e, tek Bar"Troy" Banakier
Mosha 18-30 vjec.Te jete nga Durresi.Te kete eksperience ne fushen e kokteilit.tel.0692927866. - Durres

Profesioni: Punonjese, ne Optika"Vizion"
Optika"Vizion"kerkon te punesoje per dyqanet e saj ne Qendren Tregtare Univers ne Tirane dhe Galaktik Shopping Center ne Durres:Punonjese.Mosha 20-30 vjec.Te zoterojne gjuhen italiane(favorizuese anglishtja).Te jene me eksperience pune.tel.0682037367. - Durres

Profesioni: Kuzhinier, tek Restorant"Thana" Guzhinier
Te kete eksperience pune.Te jete i specializuar ne guzhinen italiane,mish hedhi jte.tel.0692838166/0692572020. - Durres

Profesioni: Punetor, tek Supermarket'Univers"
Mosha deri 25vjec me shkolle te mesme.Preferohet me eksperience pune.Tel.052/370-82. - Durres

Profesioni: Kamarier, tek Hotel"Arvi" Kamarier
Mosha 18-25 vjec.Te kete eksperience pune.Te dije Italisht dhe Anglisht.tel.052/304-03 ,0692366858. - Durres

Profesioni: Sekretare Sekretari Recepsion
Kerkohet Sekretare.Te njohe gjuhen angleze ose gjermane.Te njohe kompjuterin.Kushte te mira pune.Nr.tel.0692087450. - Durres

Profesioni: Nd/Kuzhiniere, tek Bar-Restorant Bushi Guzhinier
Kerkon te punesoje:2 Nd/Kuzhiniere.Te njohin kuzhinen Shqiptare.Tel.366687/0682388500. - Tirane

Profesioni: Shofer, per artikuj te ndryshem ushqimor Shofer tonazhi te lehte
Kerkohet Shofer per artikuj te ndryshem ushqimor.Te kete patente te klasit C.Mosha 25-40 vjec.Preferohet me pervoje pune ne kete fushe.tel.0692090579. - Durres

Profesioni: Kamarier, ne Bar-Kafe "Flares Kamarier
Mosha 22-30 vjec.Me eksperience pune.Tek ish-Blloku,rr."Brigada 8".Mob.0692620010. - Tirane

Profesioni: Pastruese, ne Hotel Studenti
Hotel Studenti.Kerkon:Pastruese.Mob.0683111633. - Tirane

Profesioni: Banakiere, ne Planet X Bar Banakier
Kerkohet:Banakiere.Ne qender te Tiranes,rr."Luigj Gurakuqi",prane pizzeri Rozafa. - Tirane

Profesioni: Sekretare, ne Hotel Studenti Sekretari Recepsion
Kerkohet me banim ne Tirane.Mosha 20-30 vjecare.Te kete mbaruar shkollen e mesme ose te larte.Mo.0683111633 - Tirane

Profesioni: Nd/kuzhiniere, ne Restorant-Piceri Primavera Guzhinier
Me eksperience pune.Rr.'Pjeter Bogdani",tek ish-Blloku.Tel.260737 - Tirane

Profesioni: Parukiere Sallone bukurie & Mode
Kerkohet Parukiere.Me ose pa eksperience pune.Te jete korrekte dhe serioze ne pune.Te jete e komunikueshme dhe e paraqitshme.Prioritet u jepet parukiereve me eksperience.Mob.0682394741. - Tirane

Profesioni: Kamarier, ne Bar-Kafe Klasik Kamarier
Bar-Kafe Klasik.Kerkon:Kamarier.Pallati i ri ngjitur me ekspoziten"Shqiperia Sot",karshi"Gjeli Vizion"Mob.0692091006 - Tirane

Profesioni: Kamarier,tek Bar-Kafe"Mirage" Kamarier
Me eksperience pune.100m mbi Vilen"Gold".Mob.0682233422. - Tirane

Profesioni: Punetore transporti,paga 15.000 leke
Kerkojme punetore transporti mashkuj ose femra.Mosha deri ne 20 vjec.Arsim 8-vjecar.TEL.343778 nga ora 8:00-17;00. - Tirane

Profesioni: Nd/banakiere,tek Liburn Kafe Banakier
Te kete pervoje pune.Rr."Vaso Pasha",prane Karburantit,tek Blloku.Mob.0682663451. - Tirane

Profesioni: Parukiere Sallone bukurie & Mode
Kerkohet Parukiere.Me eksperience pune.Rr.'Kavajes",siper Bar"Valentinos",kati II.Tel.255866.Mob.0682536760. - Tirane

Profesioni: Picier,tek Bar-Piceri"Vila Palma"
Te interesuarit te paraqiten nga ora 10:00-11:00.Rr"Brigada VIII",tek ish-Blloku.Tel.270888.Mob.0692099985. - Tirane

Profesioni: Mekanik&Nd/mekanik,ne Fabrike Konservash Mekanik
Me eksperience pune.Autostrda Tirane-Durres,km VII,Kashar.Mob.0692094465. - Tirane

Profesioni: Nd/kuzhiniere,tek Restorant Peshku"Saranda" Guzhinier
Me pervoje pune.Mosha mbi 30 vjec.Tel.04/264557.Mob.0682066310. - Tirane

Profesioni: Makinist Ofsetist, tek Shtypshkronja"Milleniumi i Ri"
Me page baze dhe siguracion.Rr."Irfan Tomini",tek Blloku i Vilave per ne Selite.Mob.0682274061/0682064654. - country or address here

Profesioni: Kamarier,tek Pasticeri"Sirena" Kamarier
Bar Pasticeri Sirena.Kerkon:Kamarier.Ish-Blloku,prane Shkolles"11 Janari" - Tirane

Profesioni: Agjent shitjesh,tek Pasticeri Verona Agjent marketingu
Mosha 25-30 vjec.Preferohet te kete eksperience pune te meparshem dhe aftesi ne drejtimin e mjetit.Tel.271762.Tirane e Re,rr."Komuna e Parisit" - Tirane

Profesioni: Punonjese per sufllaqe
Sufllaqja O'Barbas.Kerkon:3 punonjese per sufllaqe.Lokali punon me dy turne.Prane Stadiumit"Dinamo",rr."sulejman Delvina".Mob.0692503103 - Tirane

Profesioni: Edukatore Kopshti, Tel.0682793503 Edukim & Trajnim
Me arsim pedagogjik dhe eksperience pune mbi 5-vjet. - Tirane

Profesioni: 4 Nd/pasticiere,Pasticeri Verona, paga 21.000 leke/muaj, tel.271762
Arsimi i mesem.Me dhe pa pervoje pune.Pushim nje dite/jave.Tirane e Re,rr."Komuna e Parisit" - Tirane

Profesioni: Shitese Veshjesh Intime,Mosha 25-35 vjec,Mob.0682981327 Shites
Dyqan Veshjesh Intime.Kerkon:Shitese Veshjesh.Te kete arsim te mesem.Te jete e paraqitshme,komunikueshme dhe pa prokupime.Tek Stacoini i Trenit,ngjitur me Banken Amerikane,tek Valentino. - Tirane

Profesioni: Kamarier,ne Restorant"Bel Mondo" Kamarier
Bar-Restorant-Piceri"Bel Mondo".Kerkon.Kamarier.Me eksperience pune.Blv."Bajram Curri",ngjitur me Drejtorine e Pergjithshme te Policise.Tel.340798 - Tirane

Profesioni: Punetore
Fast-Food"Yahoo".Kerkon:Punetore.Me ose pa eksperience pune.Te jete ne moshe te re.Paga fillestare 20000 leke.Tek ish-Blloku.Mob.0682124976. - Tirane

Profesioni: Shites per dyqan bojrash Shites
Kerkoj.Shites per dyqan bojrash me njohuri komjuteri dhe patente makine,deri 25 vjec.Mob.0692076651. - Tirane

Profesioni: Kuzhiniere Guzhinier
Bar-Restorant Alco.Kerkon:Kuzhiniere(F).Me eksperience pune.Tek Shkolla e Baletit,perballe BKT.Tel.04/340023. - Tirane

Profesioni: Usta Teknik ndertimi
Kerkojme.Usta.Qe te njohe mire MDF.Eksperience pune.Paga shume e mire dhe i njihen oret axstra.Mob.0692332971. - Tirane

Profesioni: Kamarier Kamarier
Restorant"Tek Fari".Kerkon te punesoje:Kamarier/e.Rr."Myslym Shyri",perballe Kinema Dajtit.Tel.265711 - Tirane

Profesioni: Shofewr-Furnitor Shofer tonazhi te lehte
Kerkohet.Shofer-Furnitor.Per te bere shperndarje mallrash brenda dhe jashte Tiranes.Mob.0692180251 - Tirane

Profesioni: Specialiste byreku
Fast-Food Kamila.Kerkon:Specialiste Byreku.Tel.255092. - Tirane

Profesioni: Shitese Butiku Shites
Kerkohet.Shitese Butiku.Orari i punes paradite.Mosha nen 27-vjec.Adresa:Tek Medreseja.Mob.0692785178 - Tirane

Profesioni: Punetore per fast-food
Kerkohet.Punetore per fast-food.Mob.0692067789/0692727749/0692080665 - Tirane

Profesioni: Manikyriste Sallone bukurie & Mode
Salloni Sothys.Kerkon Manikyriste.Per manikyr te thjeshte dhe venie thonjsh.Te kete eksperience 1 vjecare.Adresa:Prane Ministrise se Shendeteseise.Tel.367299 - Tirane

Profesioni: Banakier Banakier
Hotel Karburant Ami.Kerkon:Banakier.Me pervoje pune.Autostrda Tirane-Durres,km 6.Mob.0692779242.Tel.048200415 - Tirane

Profesioni: Mekanik Mekanik
Alba Road.Firme Prodhimi kerkon te punesoje elektricist dhe Mekanik me keto te dhena.Pervoje pune ne prodhim.Mosha deri 45 vjec.Avantazh ka njohja e nje gjuhe te huaj.Ofrohen kushte te mira pune.Tel.048200715.Mob.0682296262 - Tirane

Profesioni: Kuzhinier Guzhinier
Hotel ne Golem.Kerkon:Kuzhinier.Nga Tirana ose Durresi .Qe te njohe Kuzhinen italiane dhe tradicionale.Tel.0692026680 - Durres

Profesioni: Teknolog Teknike
Alba Road.Firme Prodhimi kerkon te punesoje nje Teknolog me keto te dhena.Te njohe programin auto-cad.Te Kete arsim profesional.Mosha deri 45 vjec.Avantazh ka njohja e gjuhes italiane.Ofrohen kushte te mira pune.Autostrade km 3 Tirane-Durres.Tel.048200715.Mob.0682296262 - Durres

Profesioni: Kamarier Kamarier
Bar-Kafe Tropikal.Kerkon te punesoje:Kamarier/e.Vetem me eksperience pune dhe te jete i/e paraqitshem/e.Mob.0682759389 - Tirane