PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, kerkoj pune speciailist brumiEarlvvian1
08.12.2021, 07:52
Pershendetje ..jam i interesuar per vend pune ...

Zanati im eshte specialist brumi por dua te punoj ne ndonje zanat tjeter ..
kam shum deshire per te punuar dhe mesuar mosha 30 vjec ...
faleminderit ..

me kontaktoni ne watssupp ..
Cel. : 0686169130