PDA

Trego pamjen e plot t : Set kamerash HIKVISION 2mpx 249 me garanciGlow Aksesore
15.02.2022, 18:12
Set me 4kamera sigurie 2mpx 249
Brandi me i njohur i sistemeve te sigurise HIKVISION

Seti perfshin:
DVR HikVision 2mp 4ch => 1 cope
KAMERA 2 MPX =>4 cope (per ammbjente te jashtme ose te brendshme ne varesi te zgjedhjes tuaj)
Kabull 25m total( per kabull shtese 50 lek metri)
Karikues per 4 kamerat,
fisha power,
fisha BNC 8cope
Hard disk 500GB
Kamerat vijne me flete garancie (6 muaj)
Transporti Falas ne te gjithe Shqiperine dhe Kosoven.

Kamerat vijne me Flete Garancie 6 mujore.

Mundesi per te monitoruar online nga telefoni, mjafton nje linj e thjeshte interneti.
__________

Nxitoni te perfitoni ne ofertat me te lira dhe me produktet me cilesore ne treg. Per me teper TRANSPORTI FALAS! .
#porositonline 📞🛵🏠👌

Ose kontakto n nr: 📞0683345300
mimi: 249 EUR

Cel. : 0683345300