• Inxhinier Ndërtimi

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Blloku Ambasadave | Inxh. Ndertimit
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Inxh. Ndertimi
Gjuha
Eksperienca
vetem me eksperience
Vibtis kërkon Inxhinier Ndërtimi - Vibtis është kompania e duhur për ty!

Ejani të punoni si Inxhinier Ndërtimi në një nga kompanit më të mëdha në Shqipëri e cila ofron përfitime të jashtëzakonshme dhe mundësi avancimi në karrierë dhe ambjent për të mësuar.
Vibtis shpk është një kompani shqiptare, e ndodhur në Tiranë, me mbi 10 vjet përvojë të suksesshme në treg. Shumë ambicioze, synon të furnizojë dhe mbështesë tregun shqiptar dhe të Kosovës, me produkte dhe zgjidhje inovative dhe me cilësi të lartë në industritë: Punime Civile dhe Infrastrukturë, Energjtike, Sistemet e trajtimit të ujit dhe mbeturinave, Makineritë dhe Pajisje

Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!

Pozicioni :
Ne po kërkojmë Inxhinier Ndërtimi me aftësi të shkëlqyera profesionale dhe menaxheriale.

Përfitimet:
  • Ofrojmë programe shumë të mira mentorimi për punonjesit tanë.
  • Rritje dhe mundësi avancimi.
Adresa:
“VIBTIS” sh.p.k është e pozicionuar në VIBTIS shpk. Rruga Dervish Hima, Qendra Arena, Hyrja C kati i 5 -të, Tiranë, Shqipëri.

Kush duhet të aplikojë?
Nëse ke përfunduar Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit, je më i miri/e mira. Ke eksperiencë deri në tre (3) vite në fushën e inxhinierisë së ndërtimit. Je i motivuar për të punuar në një ambjent ku ke mundësi të tregosh eksperiencën tënde 100% atëherë;

Vibtis është kompania e duhur per ty!
Apliko në info@vibtis.al dhe na trego që je më i miri!
 


Apply
Back
Top