PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Krevat per femije 12.000 LekeKarroce
17.10.2022, 11:27
Krevat per femije!

Permasat 70×140. Krevati eshte me i madhe se krevatet standart. I pershtatshem deri ne moshen 5 vjec per femijen. Pa tundje. Disponon dyshekun dhe perden e nevojshme per bebet. Dy prej pjeseve anrsore qe mungojne ne foto jane disponibel. Ato jane te cmontueshme dhe perdoret hapsira, qe femija te dale vete nga krevati.Shume pak i perdorur. Gjendja shume e mire. Cmim 12 000leke.Cel. : 0684076707