PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, permbledhje mbi vende te reja pune, gastronomi, shitesa, ndihmesa etjGenta
30.08.2005, 16:37
Profesioni: Shitese Shites
Pershkrimi:
</B>Butik Rollman.Kerkon te punesoje:Shitese.Te kete aftesi komunikuese.Te zoteroje te pakten gjuhen Angleze.Tejete e paraqitshme.ShoppingMoll,kati II,hotel Sheraton.Tel.231444 orari i paraqitjes 12-13. - Tirane


Profesioni: Punetore per peta byreku
Pershkrimi:
</B>Kerkojme.Punetore(F) per peta byreku.Rr."Siri Kodra",tek Blloku i Magazinave,mbrapa karburantit.Mob.0692468646. - Tirane


Profesioni: Specialist per montimin e tendave
Pershkrimi:
</B>Firma Venecia-Al.Kerkon te punesoje:Nje specialist per montimin e tendave.Te interesuarit te kontaktojne ne:0692083420 - Tirane


Profesioni: Pasticiere
Pershkrimi:
</B>Kerkohet.Pasticiere.Te specializuar.Mob.0692020315. -


Profesioni: Menaxher shitje per mobilje Manaxher shitjesh
Pershkrimi:
</B>Kerkjme Menaxher shitje per mobilje.Te njohe kompjuterin,Anglisht,Italisht.Euro-Druri,rr.e Kavajes,ish-Misto Mame.Mob.0692066300. - Tirane


Profesioni: Punetore Fast-foodi
Pershkrimi:
</B>Fast-food Kokoriko.Kerkon:Punetore Fast-Foodi.Me ose pa eksperience pune.Rr."4Shkurti",prane Vodafonit.Tel.225161.Mob.0692076418 - Tirane


Profesioni: Marangoz i kualifikuar Teknik mobiljesh
Pershkrimi:
</B>Kerkohet:Marangoz i kualifikuar.Kontaktoni ne:0682067631 - Tirane


Profesioni: Banakier Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar Kafe Lignano.Kerkon:BanakierMob.0682069662. - Tirane


Profesioni: Sekretare Sekretari Recepsion
Pershkrimi:
</B>Firme ndertimi.Kerkon:Sekretare.Te dije anglisht.Te njohe kompjuterin.Te jete me diplome.Rr."Sami Frsheri",P.4,Sh.2,Ap.13.Mob.0692054064 - Tirane


Profesioni: Pastruese
Pershkrimi:
</B>Motel"2 Harqet".Kerkon:Punetore (Pastruese).Me dy turne.Tek Liqeni,prane Kopshtit Zoologjik.Tel.258187.Mob.0692078850 - Tirane


Profesioni: Specialist per prodhim dhe saldim tendash Saldator
Pershkrimi:
</B>Elmiro.Kerkohen:Specialiste per prodhim dhe saldim tendash.Preferohen me eksperience pune.Mob.0692966619. - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar "Jupiter".Kerkon:Kamarier.Turni I ose II.Tel.271303 - Tirane


Profesioni: Shitese Shites
Pershkrimi:
</B>Dyqani i Vererave Franceze.Kerkon:2 Shitese.Mosha 20-30 vjec.Tel.254759 - Tirane


Profesioni: Banakiere Banakier
Pershkrimi:
</B>Kerkohet.Banakiere.Mosha nen 40 vjec.Brenda Spitalit"Nene Tereza",lokal 2-katesh.Mob.0682022476. - Tirane


Profesioni: Bojaxhi i kualifikuar mobiljesh. Bojaxhi
Pershkrimi:
</B>Kerkohet.Bojaxhi i kualifikuar mobiljesh.Nen moshen 30 vjec.Kontaktoni ne:365196/0682046362 - Tirane


Profesioni: Banakiere Banakier
Pershkrimi:
</B>Kerkojme.1 Banakiere(F).Tel.269409 - Tirane


Profesioni: Farmacist/e te larte Sherbime shendetsore
Pershkrimi:
</B>Kerkohet Farmacist/e te larte.Mob.0682229596. - Tirane


Profesioni: Nd/pasticiere
Pershkrimi:
</B>Punishte Embelsirah.Kerkon:6 Nd/pasticiere.Mosha 18-30 vjec.Arsimi i mesem.Puna me dy turne 07-15 dhe 10-20.Pushim 1 dite/jave.Pasticeri Verona,Tirana e Re,ne krah te stadiumit Dinamo.Tel.271762 - Tirane


Profesioni: Ekonomist/e
Pershkrimi:
</B>Arredo Fab.Kerkon:Ekonomist/e.Te kete njohuri te mira kompjuterike.Preferohet me eksperience pune.Te njohe Italisht dhe Anglisht.Mob.0682033763 - Tirane


Profesioni: Kamariere Kamarier
Pershkrimi:
</B>Princ Kafe.Kerkon:Kamariere (F).Deri 25 vjec.8ore pune prej ores 07-15.Mob.0682462350/0682351715. - Tirane


Profesioni: Mjek Sherbime shendetsore
Pershkrimi:
</B>Nje firme farmaceutike.Kerkon te punesoje:Nje mjek ne promovim medikamentesh te reja.Nevojitet te kete keto karakteristika:Te jete i pa specializuar (mjek i pergjithshem).Mosha 24-30 vjec.Banim ne Tirane.Te jete disponibel per sherbime jashte rrethit.Nr.cel.0692025821 - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar-Kafe"Aroma".Kerkon:Kamarier.Me eksperience pune.Perballe Stadiumit Dinamo.Tel.251980/0682026294 - Tirane


Profesioni: Ekonomist
Pershkrimi:
</B>Kerkohet:Ekonomist.Te kualifikuar.Te njohe gjuhen italiane.Preferohet Mashkull.Adresa:Prane portit detar Durres.Tel.0692081622 - Durres


Profesioni: Banakier Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar"Tokio".Kerkon:Banakiere (F).Mosha 25-40 vjec.Mob.0682232340. - Tirane


Profesioni: Magazinier
Pershkrimi:
</B>"Extra Market".Kerkon:Magazinier.Te kete njohuri kompjuteri.Te kete eksperience pune.Tel.0692239303/052/29130 - Durres


Profesioni: Kuzhinier Guzhinier
Pershkrimi:
</B>Bar-Restorant Floga.Kerkon:Kuzhinier.Rr,"Budi".Mob.0682063755. - Tirane


Profesioni: Menaxher shitje Manaxher shitjesh
Pershkrimi:
</B>"Ekstra Market".Kerkon:2 Menaxhere shitje(M).Te jene nga Durresi.Te kene mbaruar Ekonomi-Biznes.Te kene eksperience pune.Tel.0692239303/052/29130 - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Kerkohet nje kamariere.Per bar-kafe.Mosha 18-30 vjece.Tek Unaza,prane Doganes,afer Bojra Astir.Mob.0682891177. - Tirane


Profesioni: Ekonomist/e
Pershkrimi:
</B>Firma "Elka"S.A Filiali Durres.Kerkon:Ekonomist/e.Te njohe kompjuterin ne programet Alfa ose Financa 5.Mosha 30-45 vjec.Te jete nga Durresi.Te kete eksperience pune..Adresa:Shkozet Durres.Tel.0692090579 - Durres


Profesioni: Banakier Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar Krebs.Kerkon:Banakier (M).Sheshi Sulejman Pasha,tek 9-kateshet,perbri kafe Europa.Mob.0682035953. - Tirane


Profesioni: Ekonomist/e Kontabel
Pershkrimi:
</B>Alb Univers.Kerkon:Ekonomist/e Kontabel.Te njohe programet baze te kompjuterit.Te njohe gjuhen angleze.Mob.0692067405. - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar-Kafe Lord.Kerkon:2 Kamariere.Unaza e Re,500m nga Dogana.Mob.0682064799. - Tirane


Profesioni: Mekanik Mekanik
Pershkrimi:
</B>Perfaqesi Ekskluzive per tregtimin dhe sherbimin teknik te makinerive te ndertimit dhe germimit.Kerkon:Mekanik.Nga 25-40 vjec.Kusht i domosdoshem te flasi gjuhen greke.Vetem propozime serioze.Per sqarime te metejshme kontektoni ne Tel.&Fax.00355 (0) 48202946.Mobil.0692054505-6 - Tirane


Profesioni: Banakier Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar Albi.Kerkon:Banakier/e.Turni i dyte.Rr.e Durresit,perballe Ambasades ish-Jugosllave.Tel.248801 - Tirane


Profesioni: Punetore
Pershkrimi:
</B>Firma"Eka".Kerkon te punesoje:Nje punetore.Qe te dije te perdore pirunin.Te interesuarit mund te paraqiten me adrese:rr.2siri Kodra"Nr.7.Tel.250 185. -


Profesioni: Punonjes kuzhine
Pershkrimi:
</B>Bar-Restorant Carpe Diem.Kerkon:1 Punonjese kuzhine.Tel.254176. - Tirane


Profesioni: Makinist
Pershkrimi:
</B>Shtypshkronja Guttenberg.Kerkon:Makinist(Punetor i specializuar per makine shtypi GTO 52).Tel.04/249898 - Tirane


Profesioni: Banakier Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar-Kafe Dublini.Kerkon:Banakier/e.Mosha deri ne 35 vjec.Rr.e Kavajes,perballe Ambulances.Mob.0692068143. - Tirane


Profesioni: Marangoz Teknik druri
Pershkrimi:
</B>Firme private(Perpunim Druri).Kerkon:Marangoz.Te kete pervoje pune.Ne Kamez,sa zbret Kodren e Institutit.Mob.0682941042. - Tirane


Profesioni: Kamarier/e Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar-Restorant Mrizi i Zanave.Kerkon:Kamarier/e.Me pervoje pune ne restorant.Tel.04/269931.Mob.0682120319. - Tirane


Profesioni: Pastruese
Pershkrimi:
</B>Bar-Kafe Mangalem.Kerkon:Pastruese.Rr."Myslym Shyri",prane Piceri Chianti.Mob.0682066455 - Tirane


Profesioni: Financiere Finance
Pershkrimi:
</B>Kerkohet.Ekonomiste e larte (Financiere).Me eksperiece,te dije anglisht..Kontaktoni me nr.0692077723 - Tirane


Profesioni: Shitese pasticerie Shites
Pershkrimi:
</B>Kerkohet.Shitese pasticerie.Mob.0682070652 - Tirane


Profesioni: Specialiste rrobaqepesie per gra Rrobaqepsi
Pershkrimi:
</B>Atelie Mode Neta.Kerkon:Specialiste rrobaqepesie per gra.Mob0682064222 - Tirane


Profesioni: Banakiere Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar-Kafe.Kerkon:Banakiere(F).Me pervoje pune.Mbrapa Pallatit te Kultures.Mob.0682720583 - Tirane


Profesioni: Punetore Sallone bukurie & Mode
Pershkrimi:
</B>Permanent Laureta.Kerkon:Punetore.Te dije te punoje per thonj fallco.Rr.e Elbasanit,afer Institutit te higjenes.Tel.04/343354.Mob.0692095855 - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar-Restorant.Baron.Sauk.Kerkon:Kamarier/e.Me eksperience pune.Te interesuarit te kontaktojne ne nr.Tel.04/254649.Mob.0682020459 - Tirane


Profesioni: Punetore per makina lineare Rrobaqepsi
Pershkrimi:
</B>Rrobaqepesi Gjermane.Kerkon:Punetore per makina lineare.Te jete e kualifikuar.Perballe shkolles"Vasil Shanto",godina e NPV-Ushtarake.Tel.274265.Mob.0692845151 - Tirane


Profesioni: Punetore per makina lineare Rrobaqepsi
Pershkrimi:
</B>Rrobaqepesi Gjermane.Kerkon:Punetore per makina lineare.Te jete e kualifikuar.Perballe shkolles"Vasil Shanto",godina e NPV-Ushtarake.Tel.274265.Mob.0692845151 - Tirane


Profesioni: Pjatalarese
Pershkrimi:
</B>Vila Ambasador.Kerkon:Pjatalarese.Me pagese te kenaqshme.Marrim persiper percjelljen ne shtepi te punonjesve.Tek rrugica e Televizionit Shteteror.Mob.0692020540.Tel.254855 - Tirane


Profesioni: Edukatore Edukim & Trajnim
Pershkrimi:
</B>Kopesht privat Pellumbat e Jetes.Kerkon:Eduketore.Me pervoje pune.Te kete njohuri te gjuhes angleze.Te kete mbaruar Pedagogjikun.Mbrapa restorant"Piazza",nr.114/1.Mob.0692077568 - Tirane


Profesioni: Specialiste Byreku
Pershkrimi:
</B>Fast food Kamila.Kerkon:Specialiste Byreku.Rr."28Nentori",100, prane Sahatit.Mob.0682584190 - Tirane


Profesioni: Parukiere Estetiste Sallone bukurie & Mode
Pershkrimi:
</B>Salloni i Bukurise Xhovi.Prane qendres se biznesit Torre Drin.Kerkon te punesoje:Nje parukiere dhe estetiste.Me pervoje dhe qe te dije te flase italisht ose anglisht.Tel.254057 - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar-Kafe"Three Kings".Kerkon:Kamarier.Me eksperience pune.Paga e kenaqshme.Perballe Piceri"Era.Mob.0682120572 - Tirane


Profesioni: Teknik Kompjuteri Teknik elektronik
Pershkrimi:
</B>Studio regjistrimi.Baron.Kerkon:Nje teknik kompjuteri.Qe te kete eksperience ne programe si:Cubeis XS/Fruti Lups etj.Kontaktoni ne cel.0692143803 - Tirane


Profesioni: Banakier Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar Fame.Kerkon:Banakier (M) Ish-Blloku. - Tirane


Profesioni: Edukatore Edukim & Trajnim
Pershkrimi:
</B>Kerkojme nje Edukatore me shkolle te larte,me eksperience ne kete profesion,mosha deri 35 vjec dhe nje sanitare,me eksperience,deri ne moshen 35 vjec.Tel.345053.Mob.0692362035 - Tirane


Profesioni: Nd/kuzhiniere Guzhinier
Pershkrimi:
</B>Lion Park.Kerkon:Nd/kuzhiniere.Me nje stazh pune te pakten 5 vjet.Te njohe kuzhinen italiane dhe kryesisht gatimin e prodhimeve te detit.Pranojme nene moshen 40 vjec.Rr.e Elbasanit,perballe Fakultetit Histori-Filologji.Tel.375 299 - Tirane


Profesioni: Laborant dentar Sherbime shendetsore
Pershkrimi:
</B>Kerkoj.Nje laborant dentar.Me pervoje pune.Te jete i specializuar per porcelan.Prane sheshit"Avni Rustemi".Mob.0692261976 - Tirane


Profesioni: Kamariere Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar-Pasticeri Loving Blu.Kerkon:Kamariere.Per turnin e dyte.Rr."Myslym Shyri",200 m nga Unaza.Mob.0682235156 - Tirane


Profesioni: Punetor /e
Pershkrimi:
</B>Kerkojme Punetor-e Mosha 18-26 vjec Rr."Brigada 8 "perballe Vodafone,tek ish-Blloku Mob.0682067677 - Tirane


Profesioni: Kuzhiniere Guzhinier
Pershkrimi:
</B>Bar Restorant Sevrani Kerkon:Kuzhiniere Rr."Muhamet Gjollesha"vila 71/1(tek Goma Michelin)afer shkolles "Sabaudin Gabrani"Tel.263 946 Mob.0682070605 - Tirane


Profesioni: Shofer Shofer tonazhi te lehte
Pershkrimi:
</B>Kerkohet Shofer Per transport tapetesh ne familje Tel.22 9719 - Tirane


Profesioni: Banakier /e Banakier
Pershkrimi:
</B>Hotel Bar Kerkon:Banakier /e Rr.Artan Lenja Tel.04 236 009 - Tirane


Profesioni: Punetor/e
Pershkrimi:
</B>Kerkohet Punetor ose Punetore Per larje tapetash orari i pritjes dhe i telefonatave 13-15 Tel.229719 - Tirane


Profesioni: Kamarier /e Kamarier
Pershkrimi:
</B>Hotel Bar Kerkon: Banakier /e Rr.Artan Lenja Tel.04 236 009 - Tirane


Profesioni: Shitese Shites
Pershkrimi:
</B>Supermaketi Real Eurmarket Kerkon:Shitese Mosha deri 35 vjec Te kete minimumi shkollen e mesme dhe njohuri te gjuhes angleze Rr."Brigada 8",perballe piceri Juvenilja, ne Tirane te Re Mob.0682051416 / 0682035038 - Tirane


Profesioni: Pastruese
Pershkrimi:
</B>Hotel-Bar Kerkon:Pastruese Rr.Artan Lenja Tel.04236009 - Tirane


Profesioni: Roje
Pershkrimi:
</B>Edal Guard Kerkon:Roje Rr."Punetoret e Rilindjes",perballe Pralamentit,qendra e biznesit "Edal Estate"Tel.253 612 Mob.0692062135 - Tirane


Profesioni: Pjatalarese
Pershkrimi:
</B>Fshati Turistik Paradise Kerkon:Pjatalarese Ne Dajt Mob:0692236786 - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Fshati Turistik Paradise Kerkon:Kamarier Ne Dajt Mob:0692236786 - Tirane


Profesioni: Mesues
Pershkrimi:
</B>Shkolla 9-vjecare private Eureka Ka filluar rregjistrimet nga kl.I-IX Kerkon:1 Mesues Cikli i ulet Gjuhe letersi Gjuhe angleze Tek "21 Dhjetori",tek Fakulteti i Inxhinerise se Ndertimit afer Zjarrfikeses Tel.261 875 / 233903 Mob.0692266045 - Tirane


Profesioni: Kuzhinier Guzhinier
Pershkrimi:
</B>Fshari Turistik Paradise Kerkon:Kuzhinier Ne Dajt Mob.0692236786 - Tirane


Profesioni: Roje
Pershkrimi:
</B>Unversiteti "Marin Barleti"ish-hotel "Ballkani"Kerkohet te punesohen:Roje(Dezhurn)me Arsim te mesem,te dije dhe gjuhe te huaj Mosha 25-30 vjec ish-Hotel "Ballkani"prane Pishinave Tel.227 936 - Tirane


Profesioni: Kuzhinier /e Guzhinier
Pershkrimi:
</B>Bar Restorant Kerkon:Kuzhinier ose kuzhiniere Rr.e Teleferikut,tek Fizika Berthamore Tel.364211 Mob.0692211528 - Tirane


Profesioni: Saldator Saldator
Pershkrimi:
</B>Kerkohet Alumin punues Saldator Kombinati i Tekstileve,perballe Zjarrfikeseve Mob.0692064343 / 0692607403 - Tirane


Profesioni: Banakiere Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar Emocion Kerkon:Banakiere(F)Me eksperience pune Pas stadiumit Dinamo,tek ish-Materniteti i Ri Mob.0692819776 - Tirane


Profesioni: Specialist mobileri
Pershkrimi:
</B>Kerkohet Specialist per mobileri Rr.e Barrikadave,mbrapa Maternitetit te Vjeter Tel.250485 - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar Kafe Kerkon:Kamarier Me eksperience pune Mosha 18-30 vjec Tek Fusha Aviacioni,P.11 Mob.270360 Mob.0692783666 - Tirane


Profesioni: Punetore Magazine
Pershkrimi:
</B>Kerkojme Punetore Magazine Meshkuj ose femra Mosha deri ne 20 vjec Tel.343778 orari 08%-17% - Tirane


Profesioni: Banakier /e Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar Kafe Kerkon:Banakier /e Me eksperience pune Mosha 18-30 vjec Tek Fusha e Aviacionit,p.11 Mob.270360 Mob.0692783666 - Tirane


Profesioni: Punetor /e
Pershkrimi:
</B>Firma "Everest IE" Kerkon:Punetor dhe Punetore (Djem dhe vajza) Te moshes deri ne 30 vjec Rr."Jordan Misja"ish-UMB-ja Tel.222699 - Tirane


Profesioni: Pastruese
Pershkrimi:
</B>Kafe Bar Grand Kerkon:Pastruese Mosha nen 40 vjec Tek ish-Blloku orari i paraqitjes 14%-15% Tel.271961 - Tirane


Profesioni: Rrobaqepse Rrobaqepsi
Pershkrimi:
</B>Kerkojme 2 Rrobaqepese(Femra)Me eksperience pune per qepje me porosi Rr."Qemal Stafa",prane Shkolles se Kuqe Mob.0692245372 - Tirane


Profesioni: Kamariere Kamarier
Pershkrimi:
</B>Kafe Bar Grand Kerkon:Kamariere Me eksperience pune dhe te zoterojne te pakten anglisht Tel.271961 - Tirane


Profesioni: Shitese Shites
Pershkrimi:
</B>Dyqani i Veshjeve Puma Kerkon te punesoje Shitese Mosha 18-25 vjec Me eksperience pune E komunikueshme Mund te kontaktoni ne nr.tel.245 399 Mob.0692691099 Ose ne adesen:2 kullat e kuqe,perballe Parlamentit kati i dyte - Tirane


Profesioni: Banakier /e Banakier
Pershkrimi:
</B>Kafe Bar Grand Kerkon: Banakier /e Me eksperience pune Preferohen personat qe kane punuar ne kete profesion jashte shtetit Tel.271961 - Tirane


Profesioni: Ekonomiste
Pershkrimi:
</B>Firme Ndertimi Kerkon:Ekonomiste Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik(dega Finance)Te zoteroje kompjuterin sidomos progamin Alpha Te zoteroje shume mire anglisht ne te folur e ne te shkruar te shkruar dhe te folur Eksperienca nuk eshte problem Mbrapa TVSH,Fakulteti privat i Drejtesise "Luarasi"Mob.0692830064 Tel.04 226771 - Tirane


Profesioni: Nd /picier /e
Pershkrimi:
</B>Picer Restorant"Era" Kerkon punonjes per profilet e meposhteme:ND /Picier /e Arsim i mesem.Mosha 18-25 vjec.Puna me dy turne. - Tirane


Profesioni: Shitese Shites
Pershkrimi:
</B>Kerkohet Shitese rrobash Mosha 25-30 vjec Me shkolle te mesme E paraqitshme,e komunikueshme Rr.e Barrikadave,tek Stacioni i Trenit Mob.0682981327 - Tirane


Profesioni: Shitese Shites
Pershkrimi:
</B>Butika"Diva" Kerkon:Shitese Mosha 18-30 vjec Rr."Muhamet Gjollesha"perballe me posten nr.8 Mob.0682182536 - Tirane


Profesioni: Kamarier /e Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar Ciao Kerkon:Kamarier /e ish-Blloku rr.Pjeter Bogdani" Mob.0692066877 - Tirane


Profesioni: Kamarier /e Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar Ciao Kerkon:Kamarier /e ish-Blloku rr.Pjeter Bogdani" Mob.0692066877 - Tirane


Profesioni: Rrobaqepse Rrobaqepsi
Pershkrimi:
</B>Rrobaqepesi me porosi per gra dhe femije Kerkon:Rrobaqepese Rr."Myslym Shyri"perballe rrugices se Cameve Tel.04/241 948 Mob.0682228775 - Tirane


Profesioni: Kamarier /e Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar-Kafe Ferari Kerkon:Kamarier /e Me eksperience pune mbrapa 15-kateshit,rr."Urani Pano" Mob.0692128859 - Tirane


Profesioni: Shitese Shites
Pershkrimi:
</B>Frensis sh.p k Kerkon:dy shitese nje punojse byrekesh dhe dy ndihmese Mob.0682027014 - Tirane


Profesioni: Financier Finance
Pershkrimi:
</B>Klame sh.p.k Kerkon:Financier te njohe prog.Alfa Mob.0692099061 - Tirane


Profesioni: Punetore
Pershkrimi:
</B>Piceri Seven Kerkon:Per turn te pare dhe te dyte Rr.e Durresit Tel.04/227886 - Tirane


Profesioni: Pastruese
Pershkrimi:
</B>Klame sh.p.k Kerkon:Pastruese Koder Kamez Mob.0692099601 - Tirane


Profesioni: Marangoz
Pershkrimi:
</B>Klame sh.p.k Kerkon:Marangoz per dyer tamburat Mob:0692099061 - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Liburn Kafe Kerkon:Kamarier Me eksperience pune Rr.Vaso Pasha"Nr.10,prane Karburantit,tek ish-Blloku Orari i paraqitjes 08-11 Mob.0682663451 - Tirane


Profesioni: Montues Kondicioneresh
Pershkrimi:
</B>Dyqanet Elektro Shtepiake dhe Mobilje Kuzhina Greke Kerkon:nje montues kondicioneresh Tel.237176 - Tirane


Profesioni: Banakier /e Banakier
Pershkrimi:
</B>Liburn Kafe Kerkon:Banakier /e Mosha 22-30 vjec Me eksperience pune Orari i paraqitjes 08-11 Mob.0682663451 - Tirane


Profesioni: Shitese Shites
Pershkrimi:
</B>Dyqanet Elektro Shtepiake dhe mobilje kuzhina Greke Kerkojme: 3 Shitese Qe te dine shume mire greqisht dhe kompjuter Tel 237176 - Tirane


Profesioni: Ekonomist
Pershkrimi:
</B>Kerkohet Ekonomist i cili te njohe programet baze te kompjuterit Te interesuarit te kontaktojne ne nr.266 354 Blloku Gintash,Laprake - Tirane


Profesioni: Banakiere Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar Restorant Piceri Moulin Bleu Kerkon:Banakiere Orari 8 ore Per informacion te metejshme kontaktoni ne nr. Tel.04/369619 - Tirane


Profesioni: Farmacist i larte
Pershkrimi:
</B>Kerkohet Farmacist i Larte per te punuar ne depo farmaceutike Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr.266 354 Blloku Gintash Laprake - Tirane


Profesioni: Kamarier /e Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar Restorant Piceri Moulin Bleu Kerkon:Kamarier /eMe eksperience pune Orari 8 ore,me dy turne Per informacion te metejshem kontaktoni ne nr. Tel.04/369619 - Tirane


Profesioni: Shitese Shites
Pershkrimi:
</B>Mobileri Kerkon:Shitese Mosha 25-40 vjec Tek Treni. Tel.256955 Mob.0682138275 - Tirane


Profesioni: Banakier Banakier
Pershkrimi:
</B>Bar Restorant Serenata Kerkon:Banakier me pervoje Rr."Mihal Duri"prane Lidhjes se shkrimtarve Tel.273088 - Tirane


Profesioni: Sekretare
Pershkrimi:
</B>Kerkohet Sekretare Te kete kryer kurse sekretarie Me njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe italiane Arsim i larte(preferohet ekonomik)Te jete e komnikushme Te interesuarit te paraqesin CV me foto prane Redaksise se Gazetes Celsi - Tirane


Profesioni: Kuzhinier /e Guzhinier
Pershkrimi:
</B>Kerkohen 3 Kuzhinier /e Te kene mbaruar shkollen e kuzhines Mob.0682055345 - Tirane


Profesioni: Punetore
Pershkrimi:
</B>Firem qe prodhon kepuce te cilesise se larte per femra Kerkon:30 Puntore Me eksperience ose jo.Mosha 18-30 vjec Rr."5 Maji",perballe Nish Kimikes Mob.0682066667 / 0682197512 / 0692184889 - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Charls Bistro Kerkon:Kamarier Tek ish-Blloku Mob.0692323125 - Tirane


Profesioni: Mesues /e muzike
Pershkrimi:
</B>Shkolle Private Kerkon: Mesues /e muzike Me kohe te pjesshme Mob.0682236491 - Tirane


Profesioni: Banakier Banakier
Pershkrimi:
</B>Charls Bistro Kerkon:Banakier Tek ish- Blloku - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar-Kafe"Pazari i Ri Kerkon:Kamariere Me eksperience pune Sheshi"Avni" Rustemi"Pazari i Ri,perballe"EHW" Mob.0692687702 - Tirane


Profesioni: Menaxher /e Marketingu
Pershkrimi:
</B>Shoqeria SI sh.p.k Shoqeria Shqiptaro Kanadeze Kerkon te punesoje Manaxher /e Marketingu Tel.048 200210 - Tirane


Profesioni: Pjatalarese
Pershkrimi:
</B>Restorant "Gjeli" Kerkon:Pjatalarese Te interesuarat te paraqiten tek lokali ne adresen:Tek Kinema Partizani,prane Restorant"Rozafa" tek tyneli. - Tirane


Profesioni: Mesues /e matematike
Pershkrimi:
</B>Shkolle Private Kerkon:Mesues /e matematike Me kohe te plote Mob.0682236491 - Tirane


Profesioni: Kamarier Kamarier
Pershkrimi:
</B>Bar "Lux"Kerkon:Kamarier Tel.251990 - Tirane