PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shitet Grafi dentare Panorameks i vitit 2015, 8.000 €Tendryshme
23.02.2023, 12:09
Shitet Panorameks 2D/2D+ Carestream (Kodak)

Aparati ėshtė nė gjendje shumė tė mirė si nga ana vizuale dhe nga ajo funksionale.
Ka edhe opsionin 2D+ qė shėrben si mini 3D (7 prerje, slice tė njė pjese tė caktuar tė gojės)
Nė ēmim pėrfshihet dhe instalimi dhe kalibrimi i aparatit.
Viti i prodhimit 2015

Ēmimi: 8000 Euro

Tel/Whatsapp: 0696008773