• Vlore, ofroj vend pune Punonjës Pastrimi

Vlore
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Sanitare | Pastrim | Mirembajtje
Gjuha
Eksperienca
vetem me eksperience
Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group, është një ndër grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e Ballkanit Perëndimor. Aktivitetet e Grupit BALFIN përfshijnë zhvillimin dhe manaxhimin e pasurive të paluajtshme, tregtinë me pakicë, industrinë minerare, sistemin bankar, turizmin, energjinë, logjistikë, etj. Gjeografikisht Grupi është i pranishëm në Austri, Shqipëri, Kosovë, Bosnje dhe Hercegovinë, Maqedoninë e Veriut, Mali i Zi dhe Vendet e Ulëta duke punësuar më shumë 5’000 persona. Grupi BALFIN është në rritje të vazhdueshme dhe synon përmirësimin e qëndrueshëm dhe afatgjatë të komuniteteve nëpërmjet zhvillimit ekonomik, rritjen e punësimit dhe investimeve sociale. Balfin Real Estate & Hospitality është pjesë e Balfin Group me një fokus më të drejtpërdrejtë në shitjen dhe marketimin e pasurive të patundshme dhe aseteve të ndryshme, duke ofruar edhe një ekspertizë të re në treg.

Pozicioni: Punonjës Pastrimi
Departamenti: Asete dhe Shërbime
Vendndodhja: Tiranë

Përmbledhja e Pozicionit: Punonjesi I Pastrimit ka per detyre pastrimin dhe mirembajtjen e hapesirave te nevojshme (objekte rezidenciale) për t'u siguruar që i plotëson të gjitha kërkesat e higjienës dhe siguron një hapësirë ​​të rehatshme për banorët ose punonjësit.

Pergjegjesitë kryesore:
  • Pastrimi I objekteve rezidenciale
  • Monitorimi i furnizimeve për pastrim dhe porosia sipas nevojës
  • Heqja e mbeturinave nga koshat
  • Raportimi i punes tek menaxheri
  • Pastrimi i mobiljeve dhe vetratave
  • Ruajtja e një zone të pastër të kuzhinës
  • Regullimi i shtretërve dhe ndërrimi i rrobave
  • Pastrimi dhe higjenizimi i tualeteve, dusheve / vaskave
  • Detyra te tjera qe I ngarkohen

Kërkesa për pozicionin:

  • Eksperiencë e ngjashme
  • Të jetë i/e gatshëm për të punuar jashtë orarit, nëse do të jetë e nevojshme.
  • Të bashkëpunojë me stafin për të gjitha detyrat
  • Të jetë i/e etik-e në marrëdhenie me kolëget

Mënyra e aplikimit:
Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre dhe letrën e motivimit në adresën hr@balfinrealestate.al me subjekt BRE_2020


*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur ngaKuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.
 


Apply
Back
Top