• Tirane, ofroj vend pune Arkitekt/e Junior

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Arkitekture
Gjuha
  1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Shoqëria "GR Albania" sh.p.k, e profilizuar në projektimin industrial dhe energjetik, planifikimin urban dhe zgjidhjeve inxhinierike më bashkëkohore,
kërkon të punësojë një Arkitekt/e (Junior) me kohë të plotë.

Përgjegjësitë kryesore te punës:


  • Projektimi i objekteve te ndryshme energjetike, industriale, turistike, rezidenciale, social-kulturore, administrative, etj. dhe detajimin i tyre ne aplikacionet kompjuterike.
  • Të hartoje dhe përgatisë relacionet e kërkuara teknike;
  • Të punojë ngushte me udhëheqësin e grupit, ekipin e projektimit si dhe me inxhinieret e disiplinave te ndryshme;
  • Të bashkëpunojë me sektorët dhe grupet e tjera ne fushën e mjedisit dhe inxhinierisë si dhe ti asistojë në punën e tyre.

Kërkesat për kualifikim:


  • Të ketë mbaruar studimet e larta për Arkitekture;
  • Preferohet me eksperience te mëparshme si arkitekt (në projektim);
  • Të ketë njohuri të avancuara programet profesionale dhe te punojë ne 3D (Autodesk Autocad 2D & 3D, Autodesk 3D Max, Adobe Photoshop, Microsoft Office etj.). Përben avantazh përdorimi i programit Autodesk REVIT dhe/ose programeve te tjera te paketës BIM;
  • Të ketë njohuri shume të mira (profesionale) të gjuhës angleze;
  • Të ketë aftësi te shkëlqyera komunikimi;
  • Te kesh logjike te mprehte, aftësi analitike dhe krijuese;




Të interesuarit të dërgojnë:
  1. CV, në gjuhën angleze;
  2. Portfolio me punët më të mira (mbi bazën e të cilit dhe bëhet vlerësimi profesional i aplikantëve).

Aplikimet mund të dërgohen elektronikisht në adresën: burimetnjerezore@gralbania.com deri më 31.03.2022
Vetëm personat e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

GR Albania ju uron suksese!
 


Apply
Back
Top