PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj sherbimin tim si perkthyeseAlda2020
22.02.2022, 17:09
Ofroj sherbimin tim si perkthyese e Gjuhes Angleze per gjithe te interesuarit.

Per perkthime nga Anglishtja ne Shqip dhe nga Shqipja ne Anglisht.

Per informacione te metejshme mos hezitoni te me kontaktoni ne adresen e meposhteme te postes elektronike.

e-mail- golikjageralda64@gmail.com