• Keshillues Shitjesh ne sektorin e pasurive te paluajtshme me kushte te shkelqyera pune

ZIVARO Real Estate eshte duke rekrutuar Konsulent Imobilar ne tregun e pasurive te paluajtshme.

Agjensia jonë me eksprienc disa vjecare dhe me klinentel të konsoliduar është duke rekrutuar Konsulent Imobilar.
Me një staff prej 5 agjentësh me eksperiencë dhe rezultate të larta portofoli ynë numëron mbi 2000 prona rezidenciale dhe biznesi.

Në nevojë për të zgjeruar staffin, po kërkojmë kondidat të motivuar për të krijuar një karrier afatgjatë dhe të suksesshme si Konsulent I pronave të paluajtshme.

Puna e Konsulentit në agjensinë tonë është full time, ku punohet kryesisht në zyrë dhe menaxhimi I takimeve në terren.
Zyra ka vendndodhje perfekte , dhe ofron kushte dhe lehtësira si: siguracione te paguara, kosto kryesore te marketingut te paguara,
transport në takime në raste të nevojshme, trajnime falas, kompjuter personal, matrialet e punës falas, fleksibilitet per pushimet dhe lejet, etj.

Puna e Konsuleteve Imobilar paguhet me komisione 50% ( më e larta në tregun Imobilar)
ku cdo konsulent i yni arrin të ardhura mesatarisht 500-1000 € ne muaj, ndërsa më të mirët kapin objektiva më të larta.

Ne nuk I konsiderojmë bashkpuntorët tanë si punonjës por si partner biznesi.
Kriteret e kandidatëve janë:
-Të jenë banues në Tiranë
-Të jenë të vendosur për të punuar në mënyrë afatgjatë
-Të kenë njohuri bazë të përdorimit të kompjuterit, programeve dhe rrjeteve sociale
-Të jenë të kominikueshëm me klientët
-Eksperiencat e mëparshme në sektorin e shitjeve përbëjnë përparsi

Të interesuarit të dërgojnë CV me foto në info@zivaro.al ose në numrin e telefonit 069 96 99 170
Kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.
 


Apply WhatsApp
Back
Top