• Gjermani, ofroj vend pune Software Developer

Gjermani
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. IT | TIK | Informatike Ekonomike
Gjuha
  1. gjermanisht
Jam ne kerkim te disa punonjesve me kohe te plote dhe pune te perhershem ne gjermani qe te kene eksperience.
Kerkesa eshte sipas klientave tane, kompani te ndryshme gjermane me te cilat do te punohet direkt ne gjermani ne menyre qe te plotesohen kerkesat e tyre ne IT development.

Profili juaj:

  • BSc / BA në shkencë kompjuteri, inxhinieri softuerësh ose disiplinë përkatëse
  • Përvojë si programues
  • Gjuha anglishte e rrjedhshme dhe gjermanishte B2 jane te rëndësishme
  • Aftësi për të programuar në gjuhë te ndryshme si C ++, Java (J2EE), XML, Python etj.
  • Përvojë në zhvillimin e aplikacioneve në internet duke përdorur të paktën një framework të njohur të internetit (JSF, Wicket, GWT, Spring MVC)
  • Njohuri të shkëlqyera me relational databases, SQL dhe ORM technologies
  • Aftësi demonstruese për të zbuluar dhe rregulluar gabimet në kod

Përgjegjësitë juaja

  • Bashkëpunoni me analistët e biznesit dhe zhvilluesit për të prodhuar software designs
  • Formuloni specifikimet e programit dhe prototipet themelore
  • Transformoni software designs dhe specifikimet e softuerit në kod me funksionim të lartë në gjuhën e duhur
  • integroni zgjidhje individuale softuerësh në sisteme të nivelit më të lartë
  • Përdorni web-based tools për të krijuar SaaS
  • Kryeni upgrades për t'i bërë softuerët dhe sistemet më të sigurt dhe efikas

Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV ne [U]iljaimmermann@gmx.de[/U]

Paga e ofruar eshte ne varesi te nivelit te eksperiences, gjithashtu ofrohen mundesi zhvillimi.
Ne dergojme profilin tuaj në kompani dhe zona të ndryshme në te gjithe Gjermani.
Intervistat e para do të bëhen nepermes telefonit / Skype ne gjuhe anglisht ose/edhe gjermanisht.

Mirepresim aplikimet tuaja!

Cel. : +491734154367
 


Apply WhatsApp
Back
Top