• Shqiperi, ofroj vend pune PËRFAQËSUES TË SHITJES / TREGTARË

Shqiperi
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Profesioni | Fusha?
Gjuha
  1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
Profil Grupi është një nga kpmpanit më të mëdhaja konsultative për menaxhimin e resurseve njerëzore në rajonin e SCE e specializuar për hulumtime ekzekutive dhe selekcionime.
Klientët tanë, një nga kompanitë udhëheqëse multinacionale me shitje në më tepër se 130 shtete në botë, në kuadër të strategjisë për zgjërimin e operacioneve të biznesit në Shqipëri është në kërkim të kandidatëve më të mire të cilët janë komunikativ, krijues, ambicioz, të cilat dine të punojnë në grup, energjetik, lojal dhe punëtor të aplikojnë për:
PËRFAQËSUES TË SHITJES / TREGTARË
për rajonet e mëposhtme:
Shqipëria Jugore, Shqipëria Qendrore, Shqipëria Veriore
Fier Tirana Shkodër
Përfaqësuesit e zgjedur do të jenë përgjegjës për shitje dhe tregtimin në rajon për ti plotësuar qëllimet e kompanisv dhe objektivat specifike.
Përgjegjësitë kryesore
• Promovimit e shitjes, ndërtimin e imaxhit dhe markës në kanalet përkatëse, nëpërmjet zhvillimit
dhe zbatimit të planeve dhe koncepteve në përputhje me strategjinë e kompanisë duke i arritur
objektivat e shitjes.
• Zbatimin e vizitave në teren dhe vizita të shitoreve në përputhje me planet e përgaditura, të
miratuara nga mbikqyrësi.
• Përgaditjen e raporteve për aktivitet e ndërmara.
• Pjesmarje në zhvillimin e TM materialeve.
• Realizimin e kontakteve të rregullta dhe ndërtimin e marrdhanjeve të mira me shitësit.
• Pjesëmarje në zhvillimin e koncepteve të partnerëve.
Kushtet që duhet të plotësohen
• Më së paku arsimim të mesëm.
• Pre 1 deri në 3 vite experience pune në shitje dhe distribuim, janë të preferuara kompanitë ndërkombëtare dhe industria FMCG.
• Njohje të tregut dhe kanalet për shitje.
• Entuziazëm dhe dedikim në punën.
• Planifikim të mire dhe aftësi analitike, të sakt dhe të shpejt në punë.
• Aftësi për komunikim dhe punë në grup.
• Patent shoferi dhe mundësi për të udhëtuar shpesh.
• Gjuhë të huaja, gjuhë angleze – të ndërmjetëm.
• Punë me kompjuter: MC Office.
Klienti jonë i respektuar ofëron
…Punë dinamike në kompani multinacionale me zhvillim të vazhdueshëm teknologjikë
…Kushte dhe procese të avancuara dhe të standardizuara për punë
…Trajnime permanente, zhvillime dhe promovime
Kandidatët të cilët i plotësojnë kushtet janë të ftuar që të dgojnë biografi (CV) të shkurtër në gjuhën
shqipe dhe angleze dhe fotografi deri më 5 nëtor 2009, në postën elektronike (e-mail)
profilskopje@profil-group.com dhe/ose në adresën: Profil, Rr. “Maliq Muco” Pall Kirchberger, Kati III,
Tirana, Albania
 


Apply
Back
Top