• Punësohu në Metropol Group!

Lushnje
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Shitese | Kasiere
Gjuha
Eksperienca
vetem me eksperience
Sapo je diplomuar dhe dëshiron të punësohesh pranë vendit tënd të Lindjes?
Apo je në kërkim të një punësimi të ri në qytetin tënd që mund të ndërtojë një karriere më të
suksesheme për ty?


Metropol Group është Punëdhënësi i duhur për ju!


Nëse je një person energjik, gati për të dhënë më të mirën tënde dhe plot me ide të reja për të
na propozuar, si dhe ke dëshirë të punësohesh në një ambient pozitiv, energjik dhe me
mundësi pafund për të mesuar, atëherë dërgo CV-në tënde dhe një
staf profesionist do të vlerësojë mundësitë tuaja të punësimit në Metropol Group për të qënë
pjesë e skuadrës


Metropol Group është një grup privat në Shqipëri me qëndër në Lushnje, i pranishëm me
aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe
manaxhimin e hapësirave tregtare.


Lexoni më tepër për ne në metropolcenter.al


Ekipi ynë përbëhet nga profesionistë financiarë, të fushave të ndryshme, të cilët janë ekspertë
në fushën e tyre.
Për shkak të zgjerimit të grupit, ne jemi duke ftuar profesionistë për të aplikuar
për pozicionet si më poshtë:


1.Punonjës Salle në Market
2.Punonjës Banaku në Market
3.Punonjës Kase në Market
4.Banakier
5.Kamarier
6.Pastiçier
7.Shef Kuzhine
8.Kuzhinier
9.Bukëpjekës

Transport i garantuar.

Aplikimi juaj duhet të përmbajë një CV të përditësuar dhe një letër motivimi për pozicionin
përkatës deri në datën 12 Prill 2019 në adresën hr@metropolgroup.al.


Ju do të kontaktoheni nga departamenti i Burimeve Njerëzore nëse jeni përzgjedhur për të
vijuar me proçesin e intervistave.


Në bazë të ligjit Për mbrojtjen e të Dhënave Nr. 9887, datë 10.03.2008, dhe rekomandimeve
nga Institucioni i Komisionerit Për Mbrojtjen e të Dhënave, ju bëjmë me dije se tek ne CV-ja
juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.
 


Apply
Back
Top