• Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

“Tirana Ring Center” është Qendra më e re Polifunksionale në Tiranë, me siperfaqe totale ndërtimi prej 55.000 m2, më e madhe brenda qytetit, me një shumëllojshmeri shërbimesh duke përfshire një Qendër Tregëtare me më shumë se 70 Marka Ndërkombëtare, Hipermarket, Food Court, Spa, Fitness, ambjente argëtimi për fëmijë, Pistë Patinazhi, Kinema 5D dhe 7D, Zyra bashkëkohore dhe Apartamente të ndërtuara sipas Standarteve Europiane duke përdorur tekonologji Inovative.

Tirana Ring Center kerkon te punesoje: "Graphic Designer"

Detyrat Kryesore:

1. Mbajtja e linjes dhe evolimin e brandimit fillestar duke u permbajtur standarteve te parapercaktuara, duke i perditesuar me risite e tregut.
2. Pergjegjes per konceptimin dhe realizimin e imazhit vizual qe prezanton kompanine ne media sociale, web apo aktivitete te ndryshme ne qender
3. Konceptimi dhe realizimi I spoteve grafike, te animuar ose videografike ne perputhje me qellimin e strategjise marketing per te informuar konsumatorin rreth fushatave.
4. Te ideoje dhe te ndjeke vizualet e strukturave sinjalistike te qendres dhe zyrave
5. Te monitoroje sinjalistiken dhe hapesirat informuese ne qender duke i perditesuar ato me informacionin e percjelle nga departamentet perkatese
6. Ndjekia dhe realizimi I fotgrafive/imazheve per reklamimin sa me efektiv te qendres (produkte te dyqaneve, hapsira te qendres, aktivitete etj)
7. Boost-e ne media sociale ( pagesa te fushatave te mediave sociale )

Aftesite dhe kualifikimet:


  • Te kete perfunduar studimet ne fushen e Multimedias;
  • Aftesi te mira bashkepunimi ne grup;
  • Te kete eksperience minimalisht 2 vite;
  • Njohuri te mira te paketes adobe, photoshop illustrator, premier, after effect, 3D



Per te aplikuar per kete mundesi ju lutem te dergoni Cv-ne tuaj me fotografi ne adresen tone elektronike hr@ring.al brenda dates 30.04.2019.
 


Apply
Back
Top