• Tirane, ofroj vend pune Punonjes Sherbimi Klientele

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Menaxhim
Gjuha
  1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
PORCELANOSA është lider dhe e pa krahasueshme cilësi me ASNJË TJETËR në industrinë e PLLAKAVE, HIDROSANITAREVE dhe AKSESORËVE.


Ne sjellim tek ju, pllakat për ambjentet tuaja të brendëshme dhe të jashtëme dhe krijojmë ambjentet me të bukura që syri juaj ka parë ndonjëherë. Ne vendosim hidrosanitaret dhe aksesorët që impresionojnë këdo me design-in dhe cilësinë e tyre.

Por ne sjellim tek ju edhe pllaka dhe hidrosanitare EKONOMIKE me çmimin dhe cilësin më të mirë se çdo kompani tjetër.

Si një kompani me rol të madh në tregun shqiptar dhe atë rajonal, Departamenti Komercial po investon për të rritur edhe më tej cilësinë në fushën e shitjeve.

Për këtë, PORCELANOSA kërkon të punësojë një kandidat dinamik dhe ambicioz në pozicionin, Punonjes Sherbimi Klientele, që te kete:

Aftësi të mira komunikimi dhe t`i pëlqejë puna më njerëzit.
Deshire te mesoje dhe punoje me produktet hidrosanitare dhe te kuzhines.

Kandidati duhet:

1.Të ketë mbaruar minimalisht shkollen e mesme ( aresimi i larte perben nje avantazh).
2.Të njohë te pakten nje gjuhe te huaj ( preferohet anglisht ose italisht)
3.Të njohë dhe të përdorë programet bazë të kompjuterit.

Porcelanosa ofron kushte shume te mira pune si dhe nje page motivuese per personin e zgjedhur.

Nëse ju mendoni se i keni këto cilësi dhe aftësi, ju lutemi të dorëzoni një CV (në CV duhet të jetë e shënuar adresa dhe një numër telefoni) pranë Departamentit Komercial brenda datës 30 Shtator 2009, në adresën e mëposhtme:

PORCELANOSA
Autostrada“Tiranë - Durrës“, Km 6, Pranë QTU-së, Tiranë.
Tel: +355 48 300 084; ; E-Mail:giljazi@porcelanosa-al.com


Tel. : 048300084
Cel. : 0672052445

Tel. : 048300084

Cel. : 0672052445
 


Apply WhatsApp
Back
Top