• Tirane, ofroj vend pune part time Menaxher Marketingu Dixhital

Tirane
Tipi
Fusha | Profili i punes
  1. Marketing
Gjuha
  1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
DIMENSION me një experience 10 vjecare të stafit të saj në Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nëpërmjet shërbimeve të ofruara pëcjell për tregun e punës vlerat më të mira profesionale.
Jeni individe në kërkim të karrieres tuaj apo kompani në kërkim të stafit më të mirë për ekipin tuaj, na kontaktoni për të bërë zgjedhjen e duhur. Në emër të një kompanie të suksesshme që operon në Shqipëri ne fushen e estetikes, DIMENSION po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin:


MENAXHER MARKETINGU DIXHITAL (FREELANCER)



DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË


  • Kryesisht do të merret me mirëmbajtjen e rrjeteve sociale të (Instagram dhe Facebook) dhe te Shitjeve online;
  • Të luaj një rol te madh në rritjen e ndërgjegjësimit të markës brenda hapësires digitale;
  • Monitoron dhe kontrollon buxhetin e Marketingut duke alokuar shpenzime të nevojshme dhe te domosdoshme për marketimin e Brand-eve;
  • Raporton dhe mban nën kontroll shpenzimet e marketingut duke kryer raportime të vazhdueshme;
  • Mbikqyr dhe është gjithmonë në kërkim të aktiviteteve sociale dhe mediatike duke bërësa më prezente logon, imazhin dhe brand-in e Kompanise,
  • Njohura te thella mbi perdorimin e rrjeteve sociale dhe hapsirave të tyre reklamuese, google ads dhe wordspress.


KUALIFIKIMET DHE AFTËSITË E KËRKUARA


Eksperiencë Pune: Preferehet eksperienca e mëparshme në pozicione të ngjashme, jo më pak se 2 vjet;

Arsimi: Arsimi i larte ne fushen e Administrim Biznes, Marketing, Marketing Digital, ose fusha të ngjashme,



  • Eksperienca te ngjashme ne fushen e Marketing, Design, Marketing Digital,
  • Aftesi krijuese te mira dhe innovator/e,
  • Njohuri te mira te gjuhes angleze,
  • Aftësi të mira komunikuese dhe negociuese,
  • Aftësi të mira organizative në zgjidhjen e situatave të ndryshme,
  • Të jetë i gatshëm të pershtatet dhe të marrë përgjegjësi,
  • Të jete i aftë të punojë në grup,



Mirëpresim të gjithë kandidatet e interesuar të cilët mund të dërgojnë aplikimin e tyre (letër shoqëruese dhe CV në adresën: rekrutime@dimensionhr.al;
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do të njoftohen për intervistë.




Afati i dorëzimeve të CV-ve eshte deri me 20 GUSHT 2018



JU MIRËPRESIM!
 


Apply WhatsApp
Back
Top