PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj vend pune SekretareAgron Hyseni
07.06.2005, 07:47
lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Kerkoj nje sekretare mundesisht nen 25 vjec.
Te jete e paraqitshme dhe e gatshme te punoje ne grup.
Pagesa 30000/muaj
Te interesuarat te kontaktojne ne:

Cel. : 0692153728