EPB

  • Shërbime Online në fushën Ligjit\ Prokurimeve dhe Burimeve Njerëzore

"Pas një përvoje disa vjeçare në fushën Ligjit\ Prokurimeve dhe Burimeve Njerëzore, disa të rinj të talentuar krijuan Zyrën e Konsulencës 'Empower People and Bussines' si të parën Zyre Konsulence Online në Shqipëri. Qëllimi për t'ju ardhur në ndihmë në një kohë sa më të shkurtër dhe me një kosto të ulët me shërbime cilësore në fushën Ligjit\ Prokurimeve dhe Burimeve Njerëzore.

'Empower People and Bussines' , Zyrë Konsulence Online, ofron shërbimet si më poshtë vijojnë

Në fushën e Ligjit
  • Këshillim dhe Orientim Ligjor
  • Hartim të Dokumenteve apo Akteve të ndryshme Ligjore

Në fushën e Prokurimeve
  • Këshillim dhe Orientim në fushën e Prokurimeve
  • Hartim të Dokumenteve apo Akteve të ndryshme Ligjore për secilën fazë të Procesit të Prokurimit

Në fushën e Burimeve Njerëzore
· Për punëkërkuesit - Trajnim, Këshillim, Orientim drejt Tregut të Punës, pra njohja dhe ballafaqimi me ofertën dhe kërkesën
( si dhe Këshillim për karrierë për ata që janë në përfundim të klasës së 9, për maturantët, për studentët);

· Për punëmarrësit - Trajnim dhe Këshillim për përshtatjen në punë, Trajnim për të drejtat e tyrë si punëmarrës; Njohuri, Trajnim dhe Orientim rreth pozicionit të tyrë të punës ( pra si të kërkojnë me delikatesë atë çfarë ju takon );

· Për punëdhënësit - mundësi për trajnimin e burimeve të tyre njerëzore, mundësi për trajnimin e stafit të tyre në përgjithësi, sidomos atyrë të fushës së Hoteleri-Turizmit, mundësi për publikimin e vendeve të lira të punës dhe seleksionimin paraprak të kandidatëve. Mundësi për kryerjën e procedurave të prokurimit të Kompanisë;

Për të gjitha sa më lart, dhe çfarë ju keni në mendje, ju vjen në ndihmë Zyra e Konsulencës "Empower People and Bussines" .

Na kontaktoni në adresën e emailit: epbcons[B]@gmail.com[/B]
 


Apply
Back
Top