PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Motociklete gare Ducati Ducati 749S Testa Streta Viti 2006, 3.500 EuroGj333
02.04.2022, 01:44
Ngjyra.....: e kuqe
KM..........: 12.800

Motorri ka vetem 12800KM origjinale !!!
I rregullt per kudo i pa perdorur ne Shqiperi.

Extra: Shume pjes Carbon, Goma te reja 100%!, Marmita extra, Freksjon Antisaltelamento, Shtytes freksjoni, Monopost, Kamaleca extra, Diskofrena, Doreza Amortizator timoni, Xhami i bombuar, Kapake pompash inox Ducati performance Shkarko Termignon E shum e shume te tjera.Bateri e re e sa po montuar 04.2019. Dokumentat do paguhen nga une per 1 vite ne momentin e blerjes qe do te thote te perfshire ne cmim keni 1 vite dokumentacjonin e mjetit.

Shitet per arsyje mosperdorimi pasi kam 3 motorra te tjer.

Kush merr ne telefon per humbje kohe nuk do merret parasysh per her te dyte dhe as SMS me Oferta as qe nuk do merren ne konsiderate fare..

Me nderrim ka cmim tjeter.!!

Po doli i zene coni SMS ju marr une mbrapsh
Kontaktoni vetem nese realisht te interesuar.


Cel. : +355692121755