PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė ofroj Ruajtje objekti me polici private, shoqerim me bodiguardLirimi
05.08.2006, 11:25
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Ofrojme ruajtje objekti (biznesi ) dhe shoqerim me bodiguard 24 ore ne 24

Cel. : 0682064955