PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė, ofroj vende pune per saldator,mekanik,bojaxhiPekomeri
17.04.2005, 09:06
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Ofroj vende pune si saldator per ngjitje me argon,
puntor mekanik,dhe bojaxhi per lyerje hekuri me kompresor.
Te gjithe puntoret te jene nen moshen 40 vjec,
me eksperience pune.

Tel. : 04356132

Fax. : 04356132

Cel. : 0682021801