• Tirane, ofroj vend pune Visual Merchandiser

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Menaxhim
Gjuha
  1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
“Tirana Ring Center” është Qendra më e re Polifunksionale në Tiranë, me siperfaqe totale ndërtimi prej 55.000 m2, më e madhe brenda qytetit, me një shumëllojshmeri shërbimesh duke përfshire një Qendër Tregëtare me më shumë se 70 Marka Ndërkombëtare, Hipermarket, Food Court, Spa, Fitness, ambjente argëtimi për fëmijë, Pistë Patinazhi, Kinema 5D dhe 7D, Zyra bashkëkohore dhe Apartamente të ndërtuara sipas Standarteve Europiane duke përdorur tekonologji Inovative.

Tirana Ring Center kerkon te punesoje: "Visual Merchandiser"

Detyrat Kryesore:


  • Visual Merchandiser eshte pergjegjes per pjesen vizuale te dyqanit sipas konceptit te brandit;
  • Eshte pergjegjes per rregullimin e vitrinave(podiumet) dhe hapesirave ne dyqan.
  • Trajnon dhe udheheq stafin per pjesen vizuale ;
  • Shpjegon promovimet e ardhshme dhe produktet e reja për punonjësit.
  • Merr pjese ne te gjitha proceset e dyqanit si shitjet ne kase, sherbim klienti, furnizim, rregullim magazine etj.
  • Ne menyre te vazhdueshme jep feedback tek menaxheri I dyqanit per zhvillimin dhe imazhin e dyqanit nga ana visuale.
  • Merr feedback nga stafi ne menyre te vazhdueshme per cdo ndryshim te bere ne dyqan sipas brandit.
  • Eshte pergjegjese per te ruajtur konceptin dhe imazhin sipas merchandise te sugjeruar nga brandi
  • Kujdeset dhe eshte pergjegjes qe cdo artikull te jete I ekspozuar ne dyqan ne menyren me komerciale(atraktive) per klientin.

Aftesite dhe kualifikimet:


  • Te kete perfunduar studimet ne fushen e Modes, Design ose ne fusha te ngjashme;
  • Aftesi te shkelqyera komunikimi dhe bashkepunimi ne grup;
  • Te kete eksperience minimalisht 2 vite;
  • Njohuri te mira te gjuhes Italiane dhe Angleze;

Per te aplikuar per kete mundesi ju lutem te dergoni Cv-ne tuaj me fotografi ne adresen tone elektronike hr@ring.al brenda dates 14.10.2019.
 


Apply
Back
Top