PDA

Trego pamjen e plotė tė : KS, Prishtinė, kerkohet punetor, agjensioni i derivateve te naftes me seli ne Canada



rauf
09.03.2005, 13:48
lloji i njoftimit. : kėrkohet

Shteti............: KS,

Qyteti............: Prishtinė

agjensioni i derivateve te naftes me seli ne canada dhe britani
kerkon punetor
per informata me te hollesishme kontaktoni ne
Email: rselmani@yahoo.com